PROGEMA

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

User avatar
Ratman
Resurrection team member
Posts: 61
Joined: Fri Dec 14, 2007 11:02 pm
Contact:

Re: PROGEMA

Post by Ratman »

Hurá, konečně někoho taky napadlo, že některé lokace nejsou jen o materiální stránce, ale sečtelým hráčům dokáží univerzum dobarvit a odpovědět na pár otázek ve hře 8)
Samota v pustině vás často dohání k šílenství. Jediné, co mi pomáhá udržet si smysl pro realitu, je přátelství s mojí sbírkou zpívajících brambor.
sabiaq
Neutral
Posts: 7
Joined: Sat Oct 05, 2013 5:31 pm

Re: PROGEMA

Post by sabiaq »

Progemu niekto zadava ako quest, alebo tam mozem ist len tak z vlastnej iniciativy?
Javurek
Accepted
Posts: 11
Joined: Sat Oct 12, 2013 4:02 pm

Re: PROGEMA

Post by Javurek »

Jedno NPC tam pracovalo, tak z něj můžeš nějaké informace dostat :D, ale lokaci asi neprozradí, kvůli nějakejm dialogům je třeba aby jsi tam už byl.
User avatar
Lister.Ister
Liked
Posts: 78
Joined: Tue Oct 08, 2013 4:42 pm

Re: PROGEMA

Post by Lister.Ister »

Tak zklamu všechny, kteří snad ještě doufali, že v PROGRAMě se dá ještě něco najít. Konkrétně na druhým patře a výtah ke kterému se nedá dostat (přes něj se stejně nedá dostat do 3.patra). Stačí se podívat na mapy a je jasné, že další podlaží tam nejsou. Tato lokace opravdu slouží jenom jako info o alienech + pár věciček (raygun apod.). Možná až vydaj patch tak tam něco přidaj, ale tady už nic dalšího není. Mimochodem, líbí se mi jak je vyřešen přechod z prvního do druhého patra. Ubožák je super :)
Avokado
Accepted
Posts: 22
Joined: Mon Oct 07, 2013 7:41 pm

Re: PROGEMA

Post by Avokado »

tak je to rozhodně nejlepší lokace ve hře, to mystično kolem, ta záhada je prostě super:)
mnohem lepší než samotné věci které se najdou uvnitř. A stejně se dostanu do 4. patra... i když to pravděpodobně nejde... :P
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: PROGEMA

Post by feťák8 »

Trochu jsem s nemožností přechodu na další podlaží počítal, i když podle obsahu skříní, které otevřel robot, jsem to bral jako jasný náznak od tvůrců, že to nepůjde. Ještě tu někdo psal, že za úklid trosek na 3. podlaší dostal 100exp. Ne, že by mi 100exp chybělo, ale já je nedostal. Odklidil někdo trosky poblíž výtahu na 3. podlaží? Já tam zkusil nasměrovat obranného robota tak, že jsem se podstavil před místnost s počítačem, ale on k těm troskám stejně přišel a vyletěl do vzduchu. Naštěstí se normálnímu robotovi, kterého kontroluje hero přes počítač z prvního patra, nic nestalo :D
Image
Avokado
Accepted
Posts: 22
Joined: Mon Oct 07, 2013 7:41 pm

Re: PROGEMA

Post by Avokado »

100 xp dostaneš za odklizení kamení u výtahu. ale musíš mít dostatek síly na to - robot má stejnou sílu jako ty, takže když si dáš buffout, nakopne to i robota ;)
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: PROGEMA

Post by feťák8 »

Dík :D Vylepšovat si sílu, když pracuje robot, by mě fakt nenapadlo.
Image
PlasmaKnight??
Liked
Posts: 50
Joined: Mon Oct 14, 2013 6:15 am

Re: PROGEMA

Post by PlasmaKnight?? »

Ehm a kde sa v PROGEME spomínajú tý alieni???

Ja som našiel len jeden holodisk čo písal stý vedec dennik ale vyslovene ich tam nespomenul. V počítači sa dalo zistiť , že tam boli Lovci Mutantov tak som si domyslel odkial ich asi majú, ked ich použili na obsadenie v16. Pre lovcov som ešte nerobil tak neviem, či majú v dákom pc v základni info o alienoch.

Ako to teda je?

PS Ani mne sa nepodarilo dostať dalej ako do 2 patra. Ešte som chcel vyskúšať použiť na ten vozík tie super súčiastky, čo mi dal týpek z vrakoviska ale už som ich minul pri oprave generátora inde..
Javurek
Accepted
Posts: 11
Joined: Sat Oct 12, 2013 4:02 pm

Re: PROGEMA

Post by Javurek »

Zeptej se vědce z holodisku, taky k tomu něco málo řekne :)
PlasmaKnight??
Liked
Posts: 50
Joined: Mon Oct 14, 2013 6:15 am

Re: PROGEMA

Post by PlasmaKnight?? »

ten typek z holodisku je ten typek co je v zakladni obrody na 5 poshodi? / nechcem byt konkretny aby som to nevyspoileroval :D / bo mi utiekol odtial ked sme sa bavili o zivote a o smrti a o pristroji :D :D
Javurek
Accepted
Posts: 11
Joined: Sat Oct 12, 2013 4:02 pm

Re: PROGEMA

Post by Javurek »

SPOILER ano SPILER :D
Kein
Liked
Posts: 90
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:06 pm

Re: PROGEMA

Post by Kein »

Já mám s Ressurectionem ten problém, že k němu často přistupuju jako k profi hře, tak je totiž tento mód dobrý. Ale musím si pořád říkat, že to je jenom mód. Já totiž čekal od PROGEMY podobný dobrodružství jako v SAD ve Fallout 2, a proto prostě horko,těžko, ty dvě nepřístupné patra zkousnu. Jinak z toho holodisku jsem spíše myslel, že řeč je o páračích, napdanuli mě oni, taky proto, že v jeskyní, která vede z PROGEMY jeden zrovna je. Kdyby tam byl místo párače alien, možná by to bylo pochopitelnější. Ale líbí se mi jak to na sebe všechno navazuje. Od toho by se mohla leckterá hra od Bethesdy učit (záměrně nejmenuju).
floater
Neutral
Posts: 2
Joined: Wed Oct 23, 2013 4:35 pm

Progema

Post by floater »

Zdravim. Mam trosku problem v progeme. Dostanem sa na 1podlazeie, opravim generator, pokecam s pc o projekete, ale nedovoli mi
otovrit vsetky zablokovane dvere, ze musim ist do 3tieho podlazia. Prejdem dierou do druheho podlazia a tu je problem, nemozem sa
dostat do tej casti s vytahom. v strede ma blokuje kopa kamenia, a a v tej hornej miestnosti su dvere zavalene z vonku? Prosim, ako
dalej?
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Progema

Post by feťák8 »

Zde najdeš odpovědi na všechny otázky.
http://www.resurrection.cz/forum/viewto ... ?f=11&t=74
Image
Post Reply