Bugy

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Bugy

Post by Daemon »

dubax wrote:V obrode som s nikym nebojoval zatial. Skusal som to na vsetkych poschodiach a robi to vsade.
Akonahle aktivujem robotov hra spadne.
Asi to bude chyba, ale zatím to nikdo nehlásil a když to sám zkouším, je to v pohodě. Uploadni mi prosím save, zkusím se na to podívat. Uložené pozice jsou ve Fallout 2\Resurrection\resdata\SAVEGAME a save je vždy celý ten adresář SAVE s číslem.
chmirko
Neutral
Posts: 9
Joined: Sun Oct 06, 2013 8:22 am

Re: Bugy

Post by chmirko »

Nevim presne kdy a proc,
ale resetuje se mi level spolecniku,

Kery si nejmene dva krat pochvalila ze sla o level nahoru, po nacteni koukam ze ma 10*/9*hp (ignoruji) nekdy pozdeji zas 8*/7*hp

urcite sem ji znovu dostal na level kdy ma pres 100 hp a v Zakladne obrody ma opet 7* a pri strelbe se netrefuje

2) Lysra taky straci level

obvykle i t ovsimnu po boji kde casteji save/load a nasledne pak civlne nekam jdu, treba pred cisarskym mestem ji jdu rict aby schovala zbran, a ma malo hp
lopata
Idolized
Posts: 104
Joined: Wed Oct 09, 2013 6:01 pm

Re: Bugy

Post by lopata »

chmirko wrote:Nevim presne kdy a proc,
ale resetuje se mi level spolecniku,

Kery si nejmene dva krat pochvalila ze sla o level nahoru, po nacteni koukam ze ma 10*/9*hp (ignoruji) nekdy pozdeji zas 8*/7*hp

urcite sem ji znovu dostal na level kdy ma pres 100 hp a v Zakladne obrody ma opet 7* a pri strelbe se netrefuje

2) Lysra taky straci level

obvykle i t ovsimnu po boji kde casteji save/load a nasledne pak civlne nekam jdu, treba pred cisarskym mestem ji jdu rict aby schovala zbran, a ma malo hp
to už jsem bohužel také zaznamenal a dost mě to vytočilo
chmirko
Neutral
Posts: 9
Joined: Sun Oct 06, 2013 8:22 am

Re: Bugy

Post by chmirko »

lopata wrote: to už jsem bohužel také zaznamenal a dost mě to vytočilo
podařilo se ti to blíže lokalizovat (jako kterou kaci délat opatrne / vždy po ní skontrolovat,
nebo si to také všimneš aź pozdě?
dragonwinglet
Neutral
Posts: 6
Joined: Tue Oct 22, 2013 9:17 pm

Re: Bugy

Post by dragonwinglet »

Bugy kam se podíváš. :(

Při útoku na strejčka v sedithu (kde na budovu útočí policie a chlápek "od A. v černym") jde hra uložit (v sekvenci jak policie nabíhá do budovy). Při nahrání všichni stojí, díru místo ve stěně už maj. Boj lze znovu spustit tím, že se klikne na chlápka "od A. v černym", a oznámí se mu útok. Tak ale znovu proběhne celá sekvence. Z ničeho nic se před dírou ve zdi znovu objeví granát, ten vybuchne a chlápek od A. a postava začnou utíkat dovnitř (už bez policie, ta se ale k boji přidá.)

další bug je děcko v podzemí u Vexe. Má trošku rozházené nastavení boje.

Code: Select all

http://s11.postimg.org/6cgrhtz6r/image.jpg

EDIT:
další. náhodné setkání karavany a nájezdníků. V karavaně je nějak moc ochránců. Ve skutečnosti myslím, že je každý ochránce nagenerován několikrát, protože začíná několik lidí na stejném hexu.

Code: Select all

http://s22.postimg.org/4ydd2xgo0/image.jpg
EDIT2: To stejné, bez nájezdníků. Je tam vidět, že jich je nekolik na jednom místě.

Code: Select all

http://s7.postimg.org/5y08l39fe/image.jpg
EDIT3:
ještě dvě věci. Myslim, že jen doplnění.
V seditu je v ghoulské hospodě stoji u stolku člověk. Myslim, že když hospodu opustí ghoulové on by měl taky, nikdo mu tam už nenaleje. Možná to stejné když vystřílim kasíno.
A poté v Rat Hole - když podpořim Juliana a zaútočím na sever, ten vystřílím a tak zvětším působnost Juliana, tak by mi barman na severu asi neměl pořád říkat, "že tam nění Juliánovo, ale toho druhýho" - už nevim jméno.

Edit4:
Pozabíjel jsem Vexův klan, odemkl paklíčem dveře, zabil chlápka (vodítko) u karavany, odevzdal kluka šerifovi a vrátil se zpět do podzemí u Vexe. Tam na mě čekali noví 3 Vexovi guardi. Jeden z nich má klíč od kluka. Proč tam nejsou už napoprvé? Proč dostanu klíč od kluka, kterej už je dávno u taťky? :?

Code: Select all

http://s7.postimg.org/l10cv8arf/image.jpg
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Bugy

Post by feťák8 »

Ty trojnásobně větší počty obránců karavany už jsem také měl. Akorát na ně neútočili nájezdníci, ale smečka psů.
Image
praetorian
Liked
Posts: 57
Joined: Sat Oct 26, 2013 11:58 am

Re: Bugy

Post by praetorian »

[BUG] Albuquerque - nechcú ma pustiť do cisárskeho mesta
cisársky dôstojník v bare mi dá odporučenie vojsť do Cisarského mesta. vbehol som tam, letmo prekecol, dačo pokradol, išiel som naspäť na predmestie. druhý krát ma však už stráž nechce pustiť dnu, nemám možnosť povedať že ma odporúčal dôstojník Neviemkto na vyšetrovanie Anonyma... mám tam len možnosť podplatiť strážcu 700 caps. dôstojník v bare už so mnou nehovorí, mám možnosť mu povedať len niečo v zmysle že "vlastne od teba nič nechcem".

čo včul? nechce sa mi platiť pri každom vstupe 700 :(
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Bugy

Post by Daemon »

Není bug. Když tě pouštěl, říkal ti, že by neměl, že to dělá jen pro jednou. Měl sis zajistit pozvání od někoho jiného, když jsi byl v císařství. Teď budeš muset aspoň jednou zaplatit.
praetorian
Liked
Posts: 57
Joined: Sat Oct 26, 2013 11:58 am

Re: Bugy

Post by praetorian »

aww shit, vyzerá to na load staršej pozície... ale ináč díky.
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Bugy

Post by Daemon »

praetorian wrote:aww shit, vyzerá to na load staršej pozície... ale ináč díky.
700 zátek je tolik, že radši loadneš?
praetorian
Liked
Posts: 57
Joined: Sat Oct 26, 2013 11:58 am

Re: Bugy

Post by praetorian »

som žid, takže hej :D
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Bugy

Post by feťák8 »

Souhlas s Daemonem, sehnat 700 mi připadá přijatelnější oproti loadování. :idea: V Albuquerque není o peníze v hotovosti nouze.
Image
lopata
Idolized
Posts: 104
Joined: Wed Oct 09, 2013 6:01 pm

Re: Bugy

Post by lopata »

praetorian wrote:[BUG] Albuquerque - nechcú ma pustiť do cisárskeho mesta
cisársky dôstojník v bare mi dá odporučenie vojsť do Cisarského mesta. vbehol som tam, letmo prekecol, dačo pokradol, išiel som naspäť na predmestie. druhý krát ma však už stráž nechce pustiť dnu, nemám možnosť povedať že ma odporúčal dôstojník Neviemkto na vyšetrovanie Anonyma... mám tam len možnosť podplatiť strážcu 700 caps. dôstojník v bare už so mnou nehovorí, mám možnosť mu povedať len niečo v zmysle že "vlastne od teba nič nechcem".

čo včul? nechce sa mi platiť pri každom vstupe 700 :(
a co takhle dělat pro slečnu co hledá syna, potom by jsi žádných 700 platit nemusel :shock:
dragonwinglet
Neutral
Posts: 6
Joined: Tue Oct 22, 2013 9:17 pm

Re: Bugy

Post by dragonwinglet »

Při práci pro nového císaře dostanu za úkol vyhubit alieny v druhém patře a pak vyhubit lovce ve třetím. A pokud si to dobře pamatuju, mam zajít do 3 patra a
1) primárně zasypat tudenel
2) sekundárně zbavit se všech nepřátel.

Pokud spustím jen alarm, nepřátelé utečou a já vyjdu nahoru, poděkujou mi za odvedenou práci, jakobych něco zasypal.
Třeba si nepamatuju správně zadání úkolu nebo je to fičura, v tom případě se omlouvám :shock:
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Bugy

Post by Daemon »

dragonwinglet wrote:Třeba si nepamatuju správně zadání úkolu nebo je to fičura, v tom případě se omlouvám :shock:
Tunel je opravdu nutné odbouchnout. Jestli ti to šlo splnit i bez toho, tak to je chyba. A když se pak vrátíš do třetího patra, je tam pořád volný průchod?
Post Reply