Zakysy

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Gaz
Neutral
Posts: 3
Joined: Wed Oct 16, 2013 5:35 pm

Re: Zakysy

Post by Gaz »

Trochu jsem se zasekl. Mam vsechny questy hotove a uz se mi nejde pouhnout z mista. Za cisare mam Arana, do Vaultu se nedostanu a nema pro mne zadny quest. Mam rozjete questy na nabor k lovcum, ale nemuzu nikdy sehnat tu pistoli, protoze Chuck je mrtvej a kdyz jsem prohledal jeho stolek s pocitacem, tak jsem zadnou tajnou prihradku taky neobjevil, takze vlastne nevim kde ji mam ani sehnat. Lokaci zakladny Obdrody taky neznam, jedine co me napada, je vystrilet tabor mutantu, jenze tam jsem do dvou kol na cucky, protoze jsem jeste nesehnal nikde Energozbroj.

Dik za vsechny tipy :-)
Sarin
Liked
Posts: 99
Joined: Sun Oct 06, 2013 2:54 pm

Re: Zakysy

Post by Sarin »

Plány pistole jsou v Aranově bytě, místnost vpravo nahoře v paláci.

Do tábora Mutantů se můžeš dostat i bez bitky. Jak, to ti napoví Sebastian když od něj vezmeš ten quest.
chali
Accepted
Posts: 21
Joined: Tue Oct 08, 2013 6:36 pm

Re: Zakysy

Post by chali »

Tak jsem zjistil že bez používání zbraní (strelne, tezke, energeticke) je dost nereálný rozsekat základnu obrody, takže téměř u konce má pouť Falloutem končí, napotřetí to holt nedohraju :( Je to škoda, ale mlátit je superkladivem nestačí a lepší chladnou zbraň jsem ve hře nenašel. (ripper, baseballka ani žádný jiný nůž lepší nejsou)
hanzi161
Accepted
Posts: 27
Joined: Sat Oct 26, 2013 4:04 pm

Re: Zakysy

Post by hanzi161 »

Vymlátit obrodu chladnejma by byl asi opravdu moc tvrdej oříšek, ale dá se to dokončit i bez finálovýho boje... stačí ukecat Spasitele (nemyslim psa ze Simpsonů :D ) a ten to může odpálit sám... ty jen utečeš pryč 8)
User avatar
Barbucha
Liked
Posts: 74
Joined: Fri Oct 04, 2013 11:33 am

Re: Zakysy

Post by Barbucha »

chali wrote:Tak jsem zjistil že bez používání zbraní (strelne, tezke, energeticke) je dost nereálný rozsekat základnu obrody, takže téměř u konce má pouť Falloutem končí, napotřetí to holt nedohraju :( Je to škoda, ale mlátit je superkladivem nestačí a lepší chladnou zbraň jsem ve hře nenašel. (ripper, baseballka ani žádný jiný nůž lepší nejsou)

A byl jsi nafetovaný psychem a buffoutem? Případně nafetoval si tímto způsobem i své společníky? (případně využít nejlepší možné granáty) Já jsem si zkoušel hrát za postavu specializovanou na boj beze zbraně a neměl sem problém. Vždyť i velkého houževnatého párače jsem dokázal zabít na dvě rány :) A to si myslím že je nebezpečnější než nějaká obroda (nepočítám situace, když je kolem Vás 15 ghoulů a střílí do vás jak do cedníku) ,takže bez psycha a buffoutu to prostě jinak nejde.
User avatar
Barbucha
Liked
Posts: 74
Joined: Fri Oct 04, 2013 11:33 am

Re: Zakysy

Post by Barbucha »

Zajímalo mě, jak je to vlastně s tím systémem mířených střel. Mám dilema, jestli mám rozehrát rychlo střelce a nebo hrát za klasickou postavu, která má možnost využívat mířených střel. Pokud zrovna nemířím a vystřelím na nějakého protivníka, tak ten vystřel je náhodný a nebo je to mířené na trup, kde je pravděpodobná nejvyšší šance zásahu?
Sarin
Liked
Posts: 99
Joined: Sun Oct 06, 2013 2:54 pm

Re: Zakysy

Post by Sarin »

Nemířené střely zasahují snad náhodně, ale většinou trup. Já bych řekl že Rychlostřelec se vyplatí jenom na začátku když ještě nemáš skill na to efektivně pužívat mířené střely a pak od levelu 18 když má postava hodně štěstí a perk sniper. Což znamená hodně pobíhání kolem, expení a dělání karavan.
chargecz
Accepted
Posts: 19
Joined: Thu Oct 10, 2013 9:44 am

Re: Zakysy

Post by chargecz »

Mam dotaz ohledne Williama v Albaq, predmesti - jak pracovat pro nej, esli to vubec de. Dostal sem ukol zabit jednu z jeho zen, a nejde mu to ani napraskat, ani se jinak vmestnat mezi nej a Wrexr, toho bych nejradsi odprasnknul ve stylu Rat Hole, valga gangu
lopata
Idolized
Posts: 104
Joined: Wed Oct 09, 2013 6:01 pm

Re: Zakysy

Post by lopata »

chargecz wrote:Mam dotaz ohledne Williama v Albaq, predmesti - jak pracovat pro nej, esli to vubec de. Dostal sem ukol zabit jednu z jeho zen, a nejde mu to ani napraskat, ani se jinak vmestnat mezi nej a Wrexr, toho bych nejradsi odprasnknul ve stylu Rat Hole, valga gangu
Jde to musíš prokecnout obchodník u stánku, bude tě to stát 200 zátek.
irene.doesntcare
Neutral
Posts: 3
Joined: Mon Oct 21, 2013 5:49 pm

Re: Zakysy

Post by irene.doesntcare »

Ne úplně "zákysy" v pravém slova smyslu, ale zvědavost mi nedá:
Dá se něco "dělat" s nerudným staříkem se vzduchovkou v jižní části Rat Hole přes ulici od Julianova obchodu kromě "nechat ho být" a "rozstřílet na hadry" (nějaký quest / informace při splnění určitých podmínek atp.)?
Stejná otázka se pak váže k obdobně nerudnému žebrákovi nahoře v severní části téhož města.
lopata
Idolized
Posts: 104
Joined: Wed Oct 09, 2013 6:01 pm

Re: Zakysy

Post by lopata »

tomu u Juliana jsi měl doručit dopis, a žebrákovy můžeš dát zátky které posléze propije v hospodě a už ho nikdo víc nespatři :D
Siler38
Neutral
Posts: 1
Joined: Sun Oct 27, 2013 8:27 pm

Re: Zakysy

Post by Siler38 »

Mám 2 dotazy při hře za zlý char.
Kde je Nestor po vyhnání z Corathu, prolezl jsem snad celý Sedit a Albq
Jak dostat Coleho z císařského města, dá mě úkol na zabití toho strážnýho ve svém pokoji aby získal brnění a zbraň ale pak se do mě hned pustí snad celý město. Jediny další brnění co jsem našel má Lysa a ta už se ke mě něpřidá když mám karmu -500 a snad všude jsem nenávidný :)
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Zakysy

Post by feťák8 »

1) Hledej v Seditu ve čtvrti, kde je Rodriguezovo kasíno.
2) Zkus mu dát do inventáře dynamit.
Image
irene.doesntcare
Neutral
Posts: 3
Joined: Mon Oct 21, 2013 5:49 pm

Re: Zakysy

Post by irene.doesntcare »

lopata wrote:...tomu u Juliana jsi měl doručit dopis...
Dopis od koho? Žádný jsme nenašla / nedostala (tedy kromě toho v souvislosti s případem Marie, ale ten mu asi k ničemu nebude).
lopata
Idolized
Posts: 104
Joined: Wed Oct 09, 2013 6:01 pm

Re: Zakysy

Post by lopata »

irene.doesntcare wrote:
lopata wrote:...tomu u Juliana jsi měl doručit dopis...
Dopis od koho? Žádný jsme nenašla / nedostala (tedy kromě toho v souvislosti s případem Marie, ale ten mu asi k ničemu nebude).
od dědy v New Hole :D
Post Reply