Zakysy

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

User avatar
dan
Neutral
Posts: 2
Joined: Tue Oct 29, 2013 6:27 am

Jsem tam jak nahej mezi laserama

Post by dan »

Včera jem pařil celej den, Fallout jedna a půl se fakt povedl!

Akorát jsem byl ke konci trochu nešťastný, plnil jsem včechny questy - možná ne v očekávaném pořadí, protože jsem chvíli pobíhal pustinou - přeskočil jsem zabití Rodrigueze, Voxe, a dostal se do Albuquerqe (?), kde jsem se přidal na stranu Arana- Měl jsem ale neodbytný pocit, že bitva je na mě trochu moc epická, chápej - stál jsem tam s loveckou puškou a v kožené bundě proti plazmovkám a robotům s raketomety.

No tak jsem načetl hru a šel hledat zbroj - našel jsem jednu kevlarku u obchodníka daleko mimo moje finanční možnosti, do Mutantní báze se neprokecám, pro Lovce dělat nechci a na progamu potřebuji asi vyššího opraváře nebo sílu.

Opravdu je těch zbrojí ve hře tak poskrovnu?
User avatar
Smrdutý orangutan
Liked
Posts: 61
Joined: Sat Oct 12, 2013 3:53 pm

Re: Jsem tam jak nahej mezi laserama

Post by Smrdutý orangutan »

Nech se najmout karavanou. Stačí jedna dobrá cesta (ghoulové se sniper puškami/bojovými brokovnicemi) a máš na několik kevlarových zbrojí.

Ve hře jsem našel dvě kevlarové zbroje, tři energozbroje. Jedna kevlarka je v PROGEMA. K tomu, aby ses tam dostal musíš mít pouze provaz a dynamit a když to proběhneš (a znemožníš si návrat), tak jí získáš rychle. Druhou kevlarovou zbroj najdeš ve speciální lokaci. Energozbroje jsou mimo tvoje možnosti a ještě nějakou chvíli budou.
Bad motherfucker
Sarin
Liked
Posts: 99
Joined: Sun Oct 06, 2013 2:54 pm

Re: Jsem tam jak nahej mezi laserama

Post by Sarin »

Ta kevlarka od obchodníka jde sehnat zadarmo...když budeš dělat questy v císařství. Problém je že Chuck pak už nebude k dispozici.
Cukov
Accepted
Posts: 25
Joined: Mon Oct 21, 2013 11:27 am

Re: Jsem tam jak nahej mezi laserama

Post by Cukov »

Jj....jak říká Orangutan....nech se najmout v Seditu na ochranu karavan, jedno u koho a absolvuj několik cest, ne jen že se snadno vyskillíš, pokud potkáš třeba párače, ale hlavně si vyděláš, buď na ghoulech(super vybavení) a nebo třeba i jen na obyč nájezdnících( většinou maj deserty a i na těch se dá vydělat)....a kevlarka je za chvilku tvoje. To je asi nejsnažší cesta.
User avatar
dan
Neutral
Posts: 2
Joined: Tue Oct 29, 2013 6:27 am

Re: Jsem tam jak nahej mezi laserama

Post by dan »

Díky,

je fakt, že karavany jsem nedělal - hlavně kvůli tomu, že nejde odpočívat leckde. Budu se tedy řídit radou a pár otoček s karavanou dám a kevlarku si koupím - pokud vylevlím, tak si přidám do energozbraní - protože těch padá při té velké bitvě o císařství hodně.
chargecz
Accepted
Posts: 19
Joined: Thu Oct 10, 2013 9:44 am

Re: Jsem tam jak nahej mezi laserama

Post by chargecz »

Mozna trochu spoiler, ale vazne ti doporucuju si tu kevlarku v Alba koupit, tydle veci se ve hre nedaj sehnat nahodne jak to tak vypada a je tu docela slusna sance ze si je snadno "znepristupnis", jako se to stalo me a teda trpim stejne jako ty, netrpim nedostatkem penez a vybaveni taky ujde (plasmove pistolky, zelezne brneni, vylepsena opakovacka), ale neco co by me dalo navrch pred hitech nepratelama jako treba prave kevlar to me chybi....hlavne ze ho ma na sobe kazdej druhej toruba
Cukov
Accepted
Posts: 25
Joined: Mon Oct 21, 2013 11:27 am

Re: Jsem tam jak nahej mezi laserama

Post by Cukov »

chargecz wrote:Mozna trochu spoiler, ale vazne ti doporucuju si tu kevlarku v Alba koupit, tydle veci se ve hre nedaj sehnat nahodne jak to tak vypada a je tu docela slusna sance ze si je snadno "znepristupnis", jako se to stalo me a teda trpim stejne jako ty, netrpim nedostatkem penez a vybaveni taky ujde (plasmove pistolky, zelezne brneni, vylepsena opakovacka), ale neco co by me dalo navrch pred hitech nepratelama jako treba prave kevlar to me chybi....hlavne ze ho ma na sobe kazdej druhej toruba
Zdary, jestli narážíš na to, že sis killnul obchodníka, tak i potom se k tomu jeho vybavení dokážeš dostat a hlavně zdarma....už to tu na fóru nekolikrát psali.....ale záleží na tom na kolika procentech máš perky krást a nebo pasti.
chargecz
Accepted
Posts: 19
Joined: Thu Oct 10, 2013 9:44 am

Re: Jsem tam jak nahej mezi laserama

Post by chargecz »

MINOR SPOILER Presne tak, proste to na me bouchlo a ja to zrovna neresil tech par hp, nenapadlo me to....prece jen sem vubec netusil ze mechanika hry neco takoveho umoznuje jako zniceni veci ve skrini, nebo vykradani skrine, zvlastne kdyz po zabiti obchodnice v Rat Hole v ramci Q po ni zbylo velky kulovy coz sem chapal jako vybalancovani hry abych se nedostal k tune veci jen tak...to same sem tedy cekal i tu... bohuzel...ted uz sem daleko po a load nepripada v uvahu
Cukov
Accepted
Posts: 25
Joined: Mon Oct 21, 2013 11:27 am

Re: Jsem tam jak nahej mezi laserama

Post by Cukov »

A v PROGEMĚ si byl? Ta může vyřešit tvůj problém,ale musíš si vybrat jestli tam půjdeš teď s malou vědou a o pár věcí se připravíš a nebo si jí necháš na potom. Každopádně tvůj problém s kevlarkou by to vyřešilo.
chargecz
Accepted
Posts: 19
Joined: Thu Oct 10, 2013 9:44 am

Re: Jsem tam jak nahej mezi laserama

Post by chargecz »

Cukov wrote:A v PROGEMĚ si byl? Ta může vyřešit tvůj problém,ale musíš si vybrat jestli tam půjdeš teď s malou vědou a o pár věcí se připravíš a nebo si jí necháš na potom. Každopádně tvůj problém s kevlarkou by to vyřešilo.

Vedu v podstate vubec nerozvijim, uz sem par bodu asi 1lvl dal zbytecne do first aid, INT nemam buh vi jakou....celkove sem znacne roztristena postava :)) akorat sem nekde cetl o knihovne s nekonecno knihama tak mozna chvili karavanit sem a tam a pak to tam navstivit...jen uz zas nvm kde to je....jo a mimo jine, kde je naka Progema to taky nevim :D (zatim sem byl v rat hole, sedit, albaq a ted delam corath) ale dost ztracim elan pac se nikam nesunu za coz povazuji dodelani Q s cisarstvim
imhotep
Accepted
Posts: 12
Joined: Mon Oct 28, 2013 5:44 pm

Re: Jsem tam jak nahej mezi laserama

Post by imhotep »

knihovnica je v sedithu v malym hubu vedle hospody ghoulu knizky doplnuje takze tam si muzes vylepsit par schopnosti. progema taky nevim kde je ale je na to tady na foru samostatny tema takze si to precti a urcite ju najdes
Cukov
Accepted
Posts: 25
Joined: Mon Oct 21, 2013 11:27 am

Re: Jsem tam jak nahej mezi laserama

Post by Cukov »

Asi tak.....díky za odpověď....nechtělo se mi tady psát návod :D
booczech
Accepted
Posts: 10
Joined: Mon Oct 07, 2013 9:16 pm

Re: Zakysy

Post by booczech »

Kevlarku můžeš nahradit i o ne moc horší císařskou zbrojí - železná zbroj s nomexovými vlákny(podobající se tesla armoru), má opravdu jen o trošičku horší staty, na ochranu proti laseru, nebo výbuchu snad i o něco málo lepší :)

Pokud ji chceš dostat, doporočuji mít řeč někde kolem stovky a pokecat s občanem císařství co stojí u levé brány do císařství .... skupina lidí kolem venkovního posezení .... krom získání brnění, uděláte z jednoho vojáka téměř naháče :wink:
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Zakysy

Post by feťák8 »

Další je případně k sehnání ve Vaultu 16 v jedné ze skříní.
Image
g.o.d
Neutral
Posts: 1
Joined: Tue Oct 29, 2013 5:50 pm

Re: Zakysy

Post by g.o.d »

dostal jsem úkol zabít šéfovou Sedit caravans Nicol. Domluvil jsem schůzku pro Kevina (aniž bych na ní musel jít), nahlásil jsem to Kevinovi, vlezl jsem do sklepa a všechny povraždil. Přesto se quest nechce ukončit a zástupce šerifa nereaguje na zabití Nicol (ve sklepení už nikdo neni)

edit: tak už je v to v cajku, stačilo se vyspat v poušti a vlízt do sklepa podruhý
Post Reply