Bugy

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

praetorian
Liked
Posts: 57
Joined: Sat Oct 26, 2013 11:58 am

[BUG/CHEAT] nekonečno zátiek a EXP points

Post by praetorian »

POZOR MEGA SPOILER!!!

tento bug vám zaručene zničí zážitok z hry :D na druhej strane môže pomôcť loserom ako som ja :roll:

1) choďte do Corath, prijmite quest pre strýčka, vyzvite Nestora a porazte jeho supermutanta v ringu
2) prekecnite so strýčkom, dá vám 3000 caps a 3000 exp. sľúbte mu, že nájdete Nestora a zabijete ho.
3) prekecnite s ním znovu a ZASE vám dá 3000 caps a 3000 exp!!!! stačí pri dialógu vyberať vždy prvú odpoveď. repeat until satisfied :D
dragonwinglet
Neutral
Posts: 6
Joined: Tue Oct 22, 2013 9:17 pm

Re: Bugy

Post by dragonwinglet »

Daemon wrote:
dragonwinglet wrote:Třeba si nepamatuju správně zadání úkolu nebo je to fičura, v tom případě se omlouvám :shock:
Tunel je opravdu nutné odbouchnout. Jestli ti to šlo splnit i bez toho, tak to je chyba. A když se pak vrátíš do třetího patra, je tam pořád volný průchod?
V tom případě je to chyba. Tunel jsem neodbouchl, vylezl do druhyho patra, tam splnil ukol, Cisar byl take spokojen a zátky jsem dostal také. Taky sem dostal 8500 expů.
Posílám screen jak to vypadá. Jsou tam patrní vojáci Císařství. Pokud chceš, nahraju ti save na otestování, pořád ho mam.

Code: Select all

http://s14.postimg.org/4lwtjit9s/Bez_n_zvu.jpg
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Bugy

Post by Daemon »

Nevím, jestli z něho něco vykoukám, ale nikdy nevíš, tak nahraj, prosím. Díky.
praetorian
Liked
Posts: 57
Joined: Sat Oct 26, 2013 11:58 am

Re: Bugy

Post by praetorian »

dragonwinglet wrote:EDIT:
další. náhodné setkání karavany a nájezdníků. V karavaně je nějak moc ochránců. Ve skutečnosti myslím, že je každý ochránce nagenerován několikrát, protože začíná několik lidí na stejném hexu.

Code: Select all

http://s22.postimg.org/4ydd2xgo0/image.jpg
EDIT2: To stejné, bez nájezdníků. Je tam vidět, že jich je nekolik na jednom místě.

Code: Select all

http://s7.postimg.org/5y08l39fe/image.jpg
potvrdzujem, tiež som stretol karavánu ktorá má na každom políčku troch ochrancov.
praetorian
Liked
Posts: 57
Joined: Sat Oct 26, 2013 11:58 am

[BUG/CHEAT] nekonečno zátiek

Post by praetorian »

POZOR SPOILER!!!

opäť ďalší bug, ktorý pomôže dostať sa k množstve zátiek... :roll:

1) choďte do Albuquerque, pri nemocnici nájdite týpka menom Vřed.
2) ponúknite mu na predaj psa Vořecha za 500 caps
3) tento dialóg je zabugovaný, môžte to robiť dookola a Vořech pritom z vašej party nezmizne
praetorian
Liked
Posts: 57
Joined: Sat Oct 26, 2013 11:58 am

[BUG v dialogu] zámena mien postáv

Post by praetorian »

po vyriešení questu s deviantom v ABQ vrátane samovraždy jeho komplica Bowmana sa môžete opýtať šéfa ostrahy Parsona, či je to všetko čo chcel ohľadom Parsona spraviť. to je chyba, malo tam byť Bowmana - s Parsonom sa totiž práve rozprávate :D
praetorian
Liked
Posts: 57
Joined: Sat Oct 26, 2013 11:58 am

[BUG] text v angličtine

Post by praetorian »

pri neúspešnom pokuse o zrušenie silového poľa píše po anglicky "You failed to lower the force field" :roll:
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: [BUG v dialogu] zámena mien postáv

Post by Daemon »

praetorian wrote:po vyriešení questu s deviantom v ABQ vrátane samovraždy jeho komplica Bowmana sa môžete opýtať šéfa ostrahy Parsona, či je to všetko čo chcel ohľadom Parsona spraviť. to je chyba, malo tam byť Bowmana - s Parsonom sa totiž práve rozprávate :D
V téhle otázce je to dobře. Blbě je to až v té následné. Díky za upozornění. Zajímavé, že si toho do teď nikdo nevšiml :)

Jinak není potřeba kvůli takové drobnosti zakládat nové téma. Sloučil jsem s obecným tématem, kde se probírají bugy.
dragonwinglet
Neutral
Posts: 6
Joined: Tue Oct 22, 2013 9:17 pm

Re: Bugy

Post by dragonwinglet »

Daemon wrote:Nevím, jestli z něho něco vykoukám, ale nikdy nevíš, tak nahraj, prosím. Díky.
OK, je to tam pod "bug-vault16.zip"
https://www.wuala.com/dragonwinglet/Verejne
praetorian
Liked
Posts: 57
Joined: Sat Oct 26, 2013 11:58 am

Re: Bugy

Post by praetorian »

bugy, bugy, bugy:

- v pravom dolnom rohu mapy sa nachádza maličká lokácia označená žltým krúžkom (ako vrakovište). keď tam vojdem, je tam len čierna tma a nedá sa odtiaľ výjsť.
- v kancelárii veliteľa ostrahy císarského mesta Parsona sú 2 bedne. ak sa ich hráč pokúsi otvoriť, Parson po ňom začne ziapať aby sa toho nechytal. keď pri útoku na alienov vo V16 odíde veliteľ ostrahy Parson zo svojej kancelárie dole do vaultu, bedne sa aj tak nedajú otvoriť akoby tam Parson stále bol. lockpicking neukazuje success/fail a pri normálnom pokuse otvoriť bez páčenia prehrá iba časť animácie postavy.
- pokiaľ si loadnem pozíciu uloženú v Progeme level2, tak sa mi hneď spustí dialóg ktorý sa má spustiť pri východe von z jaskyne.
irene.doesntcare
Neutral
Posts: 3
Joined: Mon Oct 21, 2013 5:49 pm

Re: Bugy

Post by irene.doesntcare »

Do paláce v Císařském městě se nedá jít s Keri - stráže vždy spustí poplach jako při vstupu se zbraní, i když Keri žádnou nemá, a zaútočí.
Minimálně při plnění prvního úkolu pro Císařství je pak nutné ji nechat čekat v jiné části města, protože když zůstane čekat před palácem, objeví se s ostatními společníky na schůzi rady, odkud ji pak bez boje dostat nejde...
praetorian
Liked
Posts: 57
Joined: Sat Oct 26, 2013 11:58 am

Re: Bugy

Post by praetorian »

bug v základni Obrody, 3.poschodie, dialóg s Daveom (ghoul ktorý vydáva zásoby). keď sa ho snažíte obrať o zásoby druhý krát a použijete iné meno (napr. Jess), máte v dialógu 2x možnosť "Múžu teda dostat svoji výbavu?". pri prvej možnosti výbavu dá, pri druhej možnosti povie "Pro tebe tady nic nemám".
Stormich
Neutral
Posts: 1
Joined: Thu Nov 07, 2013 9:40 pm

Bug - vořech

Post by Stormich »

Zdarec,
když poprvé přijdu k vořechovi v Rat hole a pohladím ho, tak na mě zaútočí. Dám mu pár ran a když je na umření chce se ke mě přidat, mám tam ale možnost "Zasadit mu poslední ránu, když není připravený", jenže po této odpovědi se mi zasekne prázdné dialogové okno v černém a visí tam i po načtení pozice. Jde se z toho dostat akorát ukončením hry a znovu načtením pozice, pořád tam bude dialogové okno ale pozadí už je v normálu, stačí s někým pokecat a rozběhne se to. Ale bohužel nejde toho čokla tímhle způsobem dodělat. :?
ignackudla
Neutral
Posts: 9
Joined: Thu Oct 24, 2013 5:47 pm

Re: Bugy

Post by ignackudla »

Po bitce v Rat Hole, kdy jsme s Julianem sejmuli tu vražedkyni jsem musel poslední "Leonardovu" stráž sejmout v jeho baráku. Pak po mě Julian chce, abych zašel do sklepa, jenže klíč má u sebe ta mrtvá coura a Trevor stojí ve dveřích a nejde popostrčit, takže pro ten klíč nemůžu....

OT: Nechcete v patchi přidat do hry pro vořecha brnění? Něco jako v restorationu? Prosím prosím :D
Jinak super práce, chlapi, jste nejleší :)
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Bugy

Post by feťák8 »

ignackudla wrote:Po bitce v Rat Hole, kdy jsme s Julianem sejmuli tu vražedkyni jsem musel poslední "Leonardovu" stráž sejmout v jeho baráku. Pak po mě Julian chce, abych zašel do sklepa, jenže klíč má u sebe ta mrtvá coura a Trevor stojí ve dveřích a nejde popostrčit, takže pro ten klíč nemůžu....
Já nevím, jestli je to přímo bug, ale podobný problém jsem měl při útoku proti Strýčkovi v Corathu. Jeden z policistů mě dokonale zablokoval v pokoji, když mě nebavilo dělat ze sebe řešeto. Chápu, že policista se nebude uhýbat cizinci, ale když jsem pro ně vyřešil vraždy pomáhám jim v boji, tak by trochu pochopení mít mohl :lol:
Image
Post Reply