Zakysy

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

tmaven
Neutral
Posts: 2
Joined: Wed Oct 30, 2013 1:04 pm

Re: Zakysy

Post by tmaven »

Zakladna obrody < jak znicit?

Panove ja fakt uz nevim, cela zakladna je vymasakrovana do posledniho robota a stale ne a ne ji znicit.

Posledni patro
>nedostanu se za tim generatorem (high voltage mistnost)
>pokud chci nechat narazit robota do pocitace, tak to nejde
>2 generatory znicene vybusninou

Mistnost za spasitelem:
> pry potrebuju kartu, ale jakou? Cervenou, zlutou.. pristup mam hacknuty az na lvl 5.

Uz jsem z toho na prasky :)
Sarin
Liked
Posts: 99
Joined: Sun Oct 06, 2013 2:54 pm

Re: Zakysy

Post by Sarin »

Myslímže (nezkoušel jsem to, ale Scotty se o tom zmiňuje) by šlo odpálit chlazení, v šestém patře vlevo dole, za zamčenými dveřmi. A možná by šlo s dostatečnou vědou a/nebo hacknout Spasitelův terminál a spustit autodestrukci.
Cukov
Accepted
Posts: 25
Joined: Mon Oct 21, 2013 11:27 am

Re: Zakysy

Post by Cukov »

tmaven wrote:Zakladna obrody < jak znicit?

Panove ja fakt uz nevim, cela zakladna je vymasakrovana do posledniho robota a stale ne a ne ji znicit.

Posledni patro
>nedostanu se za tim generatorem (high voltage mistnost)
>pokud chci nechat narazit robota do pocitace, tak to nejde
>2 generatory znicene vybusninou

Mistnost za spasitelem:
> pry potrebuju kartu, ale jakou? Cervenou, zlutou.. pristup mam hacknuty az na lvl 5.

Uz jsem z toho na prasky :)
V místnosti se spasitelem v levém horním rohu je taková malá do zdi vestavěná skříňka(či třezor).....tam najdeš jeho kartu potřebnou k autodestrukci. Pic.
tmaven
Neutral
Posts: 2
Joined: Wed Oct 30, 2013 1:04 pm

Re: Zakysy

Post by tmaven »

No ja jsem slepej jak patrona... diky moc! :)
User avatar
Barbucha
Liked
Posts: 74
Joined: Fri Oct 04, 2013 11:33 am

Re: Zakysy

Post by Barbucha »

Aloha mám otázku. Síla se vztahuje jen na boj beze zbraně a nebo ovlivňuje i boj s chladnými zbraněmi? Já jen že, pokud se přepnu na char a podívám se na informace o mé třídě zbroje, počtu AB, tak je tam i info boj zblízka 3 (mám sílu 8 ) a u toho je nápis BOJ Chladnými Zbraněmi -> Množství poškození, která tvá postava způsobí soupeří v boji zblízka. Tak sem teď zmatený, protože nevím jestli to ovlivňuje boj zblízka a i boj beze zbraně.
Janci
Neutral
Posts: 8
Joined: Wed Nov 06, 2013 9:53 am

Tretí quest pre Ellys

Post by Janci »

Zdravím vás

Zasekol som sa na tretiom queste pre Ellys. Nasiel som zmasakrovaných vojakov, prekecol som aj informatora v mrtvej stvrti a skoncil som na tom, ze ma Ellys bude informovat spravou cez Pip Boya o dalsom stretnuti a finalnom zuctovani. Pip Boya som zaregistroval do tej ich siete a zosinchronizoval ale sprava furt nikde.

Skusal som cakat dva tyzdne herneho casu a furt nic. Je to bug ? alebo to proste tak ma byt ?

Na tomto fore som objavil nejake neznaky questu z trpaslikom a zoldniermi, kto mi ten quest zada ? alebo je to vlastne ten spominani treti od Ellys.

Dik za kazdu radu.

A dik tvorcom za super hru :) plne si ju uzivam a vychutnavam kazdy moment.
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Tretí quest pre Ellys

Post by Daemon »

Ahoj,
dva týdny by měla být dostatečná doba. Kde čekáš? Prostě vejdi do nějaké čtvrti Albuquerque (na povrchu, zpráva se neobjeví například v patře Divokého ráje) a chvilku počkej, zpráva by se měla aktivovat. Případně zkus sám zajít přímo za Elisou a promluvit s ní. Pokud už je čas, nemělo by záležet na tom, že ti zpráva nedošla.
Janci
Neutral
Posts: 8
Joined: Wed Nov 06, 2013 9:53 am

Re: Tretí quest pre Ellys

Post by Janci »

Dik, faktom je ze som cakal prave na poschodi divokeho raje, kde som si pekne krasne prenajal izbu a oddychoval som :D Ok, skusim sa niekde flakat. Ale inak vzdy ked som isiel za Ellys, aj po dlhsek dobe tak mi akurat tak povedala nieco v zmysle "ze sa uvidime pri finalnom zuctovani z anonymom"...kazdopadne dik za radu :)

EDIT: Funguje, treba sa pohybovat hlavne v loveckej stvrti a sprava pride, quest splneny a anonym sa porucal do pekla s roztavenou plasmou v prd*eli :) Tak este raz dik
praetorian
Liked
Posts: 57
Joined: Sat Oct 26, 2013 11:58 am

Re: Zakysy

Post by praetorian »

obe správy na PipBoy (od Arana) som dostal po nejakom flákaní sa mimo ABQ a následne po vstupe do císarského mesta.
Scopek
Neutral
Posts: 2
Joined: Sun Nov 10, 2013 10:58 am

vstup do vaultu

Post by Scopek »

Ahoj, neprocetl jsem vsechan fora, tak to tady uz asi bylo zmineno. Ale stale mne nikdo nechce pustit do Vaultu.

Kdo jeste neprochazel cisarske mesto, tak to asi necist, at NESPOILUJI :)

Pridal jsem se na stranu Arona (ci jak se jmenuje). Zabil tu radni v souboji. Trpaslika jsem si nevsimal, protoze o nem vsichni tvrdili, ze to je jen nejaky loser (a ted, kdyz je anonym death, tak tam neni - asi zmizel se zabitim anonyma).
- Dale jsem ukecal chlapce, at se naverbuje k armade.
- nasel syna ve sklepe a zabil prekupnika (samozrejme pote, co jsem si nechal rachtat pr*el od obou :)), pote se zastrelil i dustojnik ve meste
- k matce od mrtveho syna dodal novou syna/dceru z predmesti (uz nevim)
- zabil vraha, ktery chtel zdrhnout z mesta (v ulicce)
- nasel mrtveho brachu te zenske, co se taha se mnou
---------------
- kdyz z cisarskeho mesta nic, tak jsem to chtel zkusit u odboje
- prosel jsem nocni hlidku, kde mi pak rekl, ze uz muzu jit (ale v questech stale mam, ze mam jit na nocni hlidku)
- dodal jim disk s daty k pozadovane pistoli
- dovedl jim krovaka s mutaci (krovaci uz samozrejme se mnou nechteji mluvit)
- nemohu se k nim pridat

- z predmesti jsem vykosil vexuv gang (proste mne tak nejak s*ali :) - tim padem nesplneno - zabiti jedne z zen

Tak se chci optat, zda je nejaka moznost se dostat do vaultu pres cisarske mesto (a nebo je to bug).
A dalsi dotaz - kdyz mi nejde se pridat k lovcum mutantu - mohu je vystrilet - NEPUJDE po mne cele mesto (jak hlidaji), jestli to nejak neznici pribeh a ja se cely nezaseknu...

Diky Scopek

PS : Autorum a tvurcum - FAKT BOMBA a diky za skvele rozsireni. Perfektni prace (sice si za to nic nekoupite, ale dekuji).
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Zakysy

Post by Daemon »

Ahoj.
Co přesně znamená, že se nemůžeš přidat k Lovcům? Když jdeš za Kraigem, co přesně ti řekne? A když znovu promluvíš s velitelem Dutchem, máš tam nějakou možnost ohledně té hlídky?
Císařství nemá rádo, že se snažíš přidat k Lovcům, takže už s tebou moc kamarádit nebudou.
Když zaútočíš na Lovce, tak po tobě půjdou všichni Lovci, což je samo o sobě hodně lidí i bez zbytku města. Jinak ale příběh si nijak zaseknout nemůžeš. Vždy se to dá dohrát a to i když budeš zabíjet všechny.
Scopek
Neutral
Posts: 2
Joined: Sun Nov 10, 2013 10:58 am

Re: Zakysy

Post by Scopek »

Daemon wrote:Ahoj.
Co přesně znamená, že se nemůžeš přidat k Lovcům? Když jdeš za Kraigem, co přesně ti řekne? A když znovu promluvíš s velitelem Dutchem, máš tam nějakou možnost ohledně té hlídky?
Císařství nemá rádo, že se snažíš přidat k Lovcům, takže už s tebou moc kamarádit nebudou.
Když zaútočíš na Lovce, tak po tobě půjdou všichni Lovci, což je samo o sobě hodně lidí i bez zbytku města. Jinak ale příběh si nijak zaseknout nemůžeš. Vždy se to dá dohrát a to i když budeš zabíjet všechny.
No nejdrive jsem to zkousel u cisarstvi (maji lepsi zbrane, tak jsem chtel tam :)).
Kdyz jdu za Kraigem, tak tam nemuzu nic delat, jen mi rekne, ze zdrzuji sebe i jeho, protoze ostatni jeste nerozhodli o mem prijeti. Plany na tu pistoli jsem dodal az pote, co jsem splnil vse, co slo pro cisarstvi (a nic mi Aron na Pip neposlal a zkousel jsem cestovat po mape dlouho). Kdyz jdu znova za Dutchem, tak mohu jen kecat o obecnych vecech. Jak tam bylo predtim, ze mne nekdo posila, at jdu pro ukol a slo se na hlidku, to uz tam neni. Ale resit je nebudu a asi to nejak vykostim, kdyz to nevadi a da se to i tak dohrat :)
Ale dostanu se do vaultu pres cisarske mesto - u lovcu jsem v tuto chvili vazne jen v prijimacim rizeni (a dle zaseknuteho questu s hlidkou, jsem tedy splnil jen toho domorodce a plany na pistoli)?
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Zakysy

Post by Daemon »

A po přivedení toho divocha jsi mluvil s Hermanem? Jinak už nevím, je možné, že se ti to nějak buglo. Uploadni mi prosím někam save, zkusím se na to podívat. Měl by být v zde - Fallout2\Resurrection\resdata\SAVEGAME a save je vždy celý ten adresář SAVE s číslem.
imhotep
Accepted
Posts: 12
Joined: Mon Oct 28, 2013 5:44 pm

2 dotazy

Post by imhotep »

Ahoj lidicky mel bych 2 dotazy na postup u 2 ukolu, nejak se nemuzu pohnout z mista:
1. jak vyresit kdo unasi divochy? Nacelnik me zadal ukol, promluvil sem v mrtve ctvrti s doktorem i s tim typkem co divochy chyta ale z mista sem se nepohl, koho se mam este zeptet? nebo nezavrel sem si moznost vyreseni tohoto ukolu tim ze sem se nechal v nemocnici uz operovat?
2. kam se po odchodu z Corathu zasil Nestor? Strejda po me chce abych ukoncil jeho pozemskou existenci a ze se mam podivat v Sedithu nebo Alberque, ale ani v jednom meste sem na neho zatim nenarazil
diky za pomoc, za jakoukoliv napovedu budu velice vdecnej
hanzi161
Accepted
Posts: 27
Joined: Sat Oct 26, 2013 4:04 pm

Re: 2 dotazy

Post by hanzi161 »

1. Operace nevadí. Zkus Paulovi ukrást holodisk, který má u sebe a přečíst... pak bys myslim měl mít možnost to říct náčelníkovi. A před vlastním útokem na doktory ještě ukážeš ten holodisk v císařství a můžou ti tam na pomoc poslat vojáky... pak je to brnkačka.

2. Nestor je v Seditu ve ztracené čtvrti... asi si koukal špatně :wink:
Post Reply