Bugy

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Bugy

Post by feťák8 »

Uloženo to nemám, ale stalo se mi toto v Asmodeově jeskyni.
Vystřílím většinu floaterů a kentaurů. Zbyli floateři v klecích, Slinta a jeden kentaur zůstal stranou. Mám u sebe Keri. Obléknu róbu, nacpu do sebe dvě psycha a Slinta se přidá. Po skončení dialogu se Keri (bez překvapení) odpojí a moje postava se rozbíhá na všechny strany a nejde s tím nic udělat. Zkouším někam jít, ale moje postava pořád běhá na všechny strany, přičemž ignoruje skály. Uloženo naneštěstí nemám.
Image
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Bugy

Post by Daemon »

Kdyby se ti to stalo, stálo by za to vyzkoušet uložit a zase načíst. Mohlo by se to spravit. Obávám se, že tohle může být problém enginu, že se stane, že se špatně přeruší animace postavy. Někdo tu už něco podobného hlásil u parťáka.
Albert
Neutral
Posts: 6
Joined: Tue Oct 15, 2013 5:20 am

Re: Bugy

Post by Albert »

Mne Keri take behala skrze zdi - ve Vaultu 16 s Keri - jakmile clovek vyleze z vytahu, Keri "utece" jihovychodne skrze vsechny zdi mimo obraz. Kdyz hned popojedu vytahem o dalsi patro, situace se opakuje. Proste jsem nechal Keri cekat v palaci.
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Bugy

Post by feťák8 »

Daemon wrote:Kdyby se ti to stalo, stálo by za to vyzkoušet uložit a zase načíst. Mohlo by se to spravit. Obávám se, že tohle může být problém enginu, že se stane, že se špatně přeruší animace postavy. Někdo tu už něco podobného hlásil u parťáka.
Tak jsem to znovu zkusil z předchozí pozice a došlo k tomu znovu. Uložit se dá, což mě samo o sobě už překvapilo. Problém běhání do všech stran přetrval. Ale povedlo se mi najít alternativní řešení, tj. vzít si mentant a zahájit rozhovor se Slintou. To vyvolá souboj a po Slintově smrti se chodí normálně. Ještě jsem si před soubojem sundal róbu. Pak jde i nomrálně mluvit s Keri (při souboji mi pomáhá, i když vlastně o chvíli dříve ode mě odešla) a vzít ji do party.
Save bych nahrál, ale nevím odkud. :( Ve složce Fallout2\Resurrection\resdata\ totiž nemám žádnou další složku Savegame. V resdata už mám akorát složku art. Rád bych věděl, kde ty savy vlastně jsou? Instaloval jsme to na Céčko do Program files a Fallout 2, jestli ta informace něčemu pomůže.
Image
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Bugy

Post by Daemon »

Tak prostě zkus sám pustit boj, to nepomůže? Každopádně to teda vypadá na chybu skriptu, save by se hodil. Kde ho najdeš viz diskuze zde - viewtopic.php?f=3&t=89#p1602
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Lystra v Seditu u nájezdníků

Post by Daemon »

Daemon wrote:
DDTerr wrote:Mám v partě Keri, Vořecha a Lystru a jdu za šéfem nájezdníků v Seditu (Ztracené město). Když navrhnu Damianovi dohodu, že ohlásím Frederykovi jejich vystřílení, tak se to Lystře nelíbí, že prý to tak nenechá. Ale to dialogové okno se nezavře. Hra zřejmě nějak pokračuje, protože se boj spustil, ale i po opětovném načtení uložené hry je to prázdné dialogové okno stále jakoby aktivní. Nepomůže ani ukončit hru do menu, protože po novém načtení se to okno opět objeví. Musím vypnout celej Fallout a znovu ho spustit. Hraju se zapnutým Fog of War, ale spíš to vidím na něco v dialogu... nebo skriptech?

Save: http://leteckaposta.cz/795823095
To je chyba skriptu v dialogu. Spustí se boj dřív než se stačí dialog ukončit. Díky za save, opravím.
Opravil jsem. Jestli chceš, tady máš opravený skript:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/2501083/lystra.int
Nahrát do Fallout 2\Resurrection\resdata\scripts
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Bugy

Post by feťák8 »

Daemon wrote:Tak prostě zkus sám pustit boj, to nepomůže? Každopádně to teda vypadá na chybu skriptu, save by se hodil. Kde ho najdeš viz diskuze zde - viewtopic.php?f=3&t=89#p1602
Děkuji, zde jest save.

Code: Select all

http://ulozto.cz/xSPwTT5o/slot08-rar
Zahájení a ukončení boje jinak nezabralo, ale když nechám Slintu čekat, tak chodit jde normálně a Keri mě následuje. Jinak mám celkem jasno v tom, kdo chci, aby mě následoval - Keri. Jen jsem chtěl zkusit, co se stane a náhodou na to přišel.
Image
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Bugy

Post by Daemon »

feťák8 wrote:
Daemon wrote:Tak prostě zkus sám pustit boj, to nepomůže? Každopádně to teda vypadá na chybu skriptu, save by se hodil. Kde ho najdeš viz diskuze zde - viewtopic.php?f=3&t=89#p1602
Děkuji, zde jest save.

Code: Select all

http://ulozto.cz/xSPwTT5o/slot08-rar
Zahájení a ukončení boje jinak nezabralo, ale když nechám Slintu čekat, tak chodit jde normálně a Keri mě následuje. Jinak mám celkem jasno v tom, kdo chci, aby mě následoval - Keri. Jen jsem chtěl zkusit, co se stane a náhodou na to přišel.
Díky za save, ale nemáš save ještě před tím přibráním Slinty? Ten by se mi spíš hodil, abych mohl vychytat tu chvíli, kdy se to rozbije.
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Bugy

Post by feťák8 »

Naneštěstí nemám.
Image
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Bugy

Post by Daemon »

feťák8 wrote:Naneštěstí nemám.
Nevadí, už jsem si udělal svůj a chybu opravil :) Bude v patchi...
Radiaw
Neutral
Posts: 5
Joined: Sun Nov 17, 2013 1:52 am

Re: Bugy

Post by Radiaw »

Vypadá to že mám na sobě energozbroj ikdyž ji nemám... a možná dokonce 2x. Je to asi kvuli tomu, že jsem řekl Keri at si nasadi energozbroj, že mám jednu navíc a ona si vzala místo tu z mýho inventaře, tu co jsem měl na sobě, a me asi zustali ty staty.

Image
Image
hanzi161
Accepted
Posts: 27
Joined: Sat Oct 26, 2013 4:04 pm

Re: Bugy

Post by hanzi161 »

TZ 81? Tak tomu říkám masakr!!! :D
Jirka
Neutral
Posts: 8
Joined: Thu Nov 14, 2013 11:15 am

Re: Bugy

Post by Jirka »

Jo tak proto mám TZ 46 bez kevlaru. Mě přišlo divný, že jsem dostal dávku z gatlingu a skoro nic mi to neubralo. Stejně jako Radiawovi si Keri vzala tu kevlarku, co jsem měl na sobě a mě zůstala ta v inventáři. Statů jsem si nevšiml.
irigi
Neutral
Posts: 1
Joined: Wed Nov 20, 2013 7:36 am

Problém při vydírání hostinského Severní čtvrti

Post by irigi »

Ahoj, mám tu menší bug, na který bych chtěl upozornit. Julian mne poslal vybrat výpalné od hostinského v Severní čtvrti Rat hole. Na otázku, kdo mne poslal, jestli Alexa nebo Julian, jsem hostinskému odpověděl "nikdo, rozmyslel jsem si to". Teď na téma nejde znovu přivést řeč.

A mj. díky moc! Ressurection je skutečně úplně skvělá věc!
godik
Neutral
Posts: 1
Joined: Fri Nov 22, 2013 9:48 am

Re: Bugy

Post by godik »

Zdravím

Objevil jsem 2 věci, které se mi moc nezdají

1. Zaplatil jsem si v seditu pokoj (ten v hospodě s ghouly), sel jsem se ubytovat zavrel za sebou dvere (save) a šel jsem spát. Po probuzení šel ke dveřím beru za kliku...a hele ono je zamčeno. Vzhledem k tomu ze jsem si tagnul lockpick to problem nebyl, ale pro nekoho by byt mohl :)

2. Rabuju nejaky skrinky v Rat Hole. V jedne nachazim tikajici dynamit...beru dynamit a okamzite ho davam pres funkci ukrást prvnímu nebožákovi kterého potkám(save) po uložení hry čekám cca 10 sekund a místní obyvatel vybuchuje. Chci se na to podívat ještě jednou a tak hru (load) načtu do pozice kdy dostal bombu do inventáře....čekám 25 minut a on prostě ne a ne bouchnout. Zkoušel jsem to několikrát a dynamit, který jsem "odjistil" poté hru uložil a znovu načetl prostě nedetonoval.
Post Reply