Bugy

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Bugy

Post by Daemon »

Dveře a Mika jsem opravil, díky, jsou to už nejspíš poslední opravy do verze 1.5

S těma změnama statů parťáků pořád nevíme, s tím už do verze 1.5 nic neuděláme. Vypadá to nejspíš na chybu, která se děje jen na nějakých počítačích. Možná až bude později čas a pokud budeš ochotný, tak bych z tebe udělal pokusného králíka :-) Udělal bych nějaké skripty na zkoušku a ty bys vyzkoušel, jak ti fungují, jestli ti to nevadí.
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Bugy

Post by feťák8 »

Můžeme ty skripty otecstovat, vždycky jsem chtěl vyzkoušet Fallout za králíka :)
Image
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Bugy

Post by feťák8 »

Není to asi přímo bug, spíše se jedná o můj postřech. Během boje nájezdníků proti mužům od Rodrigueze v poušti je ten nájezdník s granátometem často velice pasívní. Pustí se do akce až po schytání nějaké té zbloudilé střely, aby následně používal kopy nebo pěsti. A mám pocit, že v předchozích odehrávkách tu zbraň normálně používal.
Image
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Bugy

Post by Daemon »

On nemá tak dobrej skill na těžké zbraně, takže ne vždy má moc velkou šanci se trefit (hlavně pokud je noc), tak to ani nezkouší. Nejspíš i zohledňuje, že by zasáhnul svoje lidi. Ale mně se to takhle líbí - ten nájezdník někomu sebral silnou zbraň, aby pak zjistil, že s ní neumí pořádně zacházet :-) Taky kdyby s granátotem uměl dobře, ten souboj by byl nepříjemně těžký. Takhle dokáže někdy hráče překvapit, že ten chlapík co do té doby jen přihlížel nebo do něj jen mlátil najednou vypálí granát :twisted:
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Bugy

Post by feťák8 »

Ta druhá strana mince, že granátomet neumí používat, má samozřejmě něco do sebe. A v neposlední řadě slouží jako vynikající zdroj pro zisk jak badass zbraně, tak granátů. Má současná postava se specializací na big guns je jeho mrtvole neskonale vděčná. :mrgreen:
Image
Bullseye
Neutral
Posts: 3
Joined: Sat Dec 24, 2016 10:51 am

Re: Bugy

Post by Bullseye »

Hraju za Kyla (mírně modifikován - namísto traitu "Rváč" je "Talentovaný", operace od doktora zvedající inteligenci, hbitost a charisma) a mám v Corathu problém s řešením úkolu pro účetního (získat zpět peníze, o které ho Clint podělal na dodávkách rudy). Zkusil jsem si Kyla nadupat Mentaty, zvednou řeč cca na 50% a přesto nemám jinou možnost než Clinta konfrontovat, zabít spolu s ostatními Nestorovi muži a kolem se poflakujícími horníky (dialog mi neumožňuje z něj peníze "vykecat" a pokud ho vyzvu do ringu, tak začne řvát jak malá holka a pustí se do boje s přesilou) je na to nějaké řešení?
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Bugy

Post by Daemon »

Clint se pohybuje mezi dvěma místy - prací a svým domovem. Když s ním promluvíš v době, kdy je doma (večer), tedy kdy nemá kolem sebe ostatní Nestorovi lidi, výhružka ringem pro tvojí postavu zafunguje.
Bullseye
Neutral
Posts: 3
Joined: Sat Dec 24, 2016 10:51 am

Re: Bugy

Post by Bullseye »

Deamon: díky za info
Bullseye
Neutral
Posts: 3
Joined: Sat Dec 24, 2016 10:51 am

Re: Bugy

Post by Bullseye »

Po spuštění autodestrukce v základně Obrody, následném uložení pozice a jejím načtení již neběží odpočet. Pokud se přihlásím na počítač pak tam je nějaký xxxxxxmístný počet sekund do destrukce, zrušení nelze provést. Pokud opustím mapu pak nedojde ke konci. Předpokládám, že jde o chybu ve hře.
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Bugy

Post by Daemon »

Spustil jsi autodestrukci sám přes počítač? Při jaké situaci přesně jsi uložil a načetl, že došlo k přerušení odpočtu?
Můžeš prosím uploadnout save? Já se na to podívám a opravím.
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Bugy

Post by feťák8 »

Během boje s Damianovou partou mě hra opakovaně upozorňovala na jejich likvidaci, přičemž ostatní žili.
Likvidaci jsem rozdělil do dvou částí, prvně mi došla munice a stimpacky. Save nemám a v průběhu boje po upozornění o likvidaci mě nenapadlo jít za Frederykem a říct si o odměnu.

Image
Image
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Bugy

Post by Daemon »

Už to hlásili i další hráči. Zatímco se ve verzi 1.4 někomu nezdetekovalo zabití nájezdníků, ve verzi 1.5 se někomu jejich zabití zdetekuje už jen návštěvou Ztracené čtvrti :?
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Bugy

Post by feťák8 »

Tohle už někdo hlásil? Karma -75, v partě Keri a Gabriel. A nejdřív jsem vzal quest od Vexe. Nicméně obě Williamovy ženy jsou ještě naživu. Save mám, kdyby bylo potřeba.
Image
Image
Image
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Bugy

Post by Daemon »

Tahle chyba je jen v české verzi, ale ano, už to i někdo hlásil. Do verze 1.5 jsme přidávali možnost říct si o práci od Williama (zabití Vexe) bez toho, že by hráče poslal Alvarez. V české verzi část textu chybí :(
První odpověď je přijetí questu, druhá odmítnutí :-) Nebo tady je rychlá oprava:
http://resurrection.cz/downloads/awilliam.msg
Soubor je potřeba nakopírovat do Fallout 2\Resurrection\data\text\english\dialog
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Bugy

Post by feťák8 »

Super. Díky :)
Image
Post Reply