Keri (vše o ní sem)

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

ironjohn
Neutral
Posts: 5
Joined: Sat Oct 12, 2013 6:43 am

Re: Keri (vše o ní sem)

Post by ironjohn »

Daemon wrote:
ironjohn wrote:Další problém s Keri, nemůžu s ní mluvit.. Pouze vidím její inventář při kliknutí na ni.. Poradí někdo?
To je nějaký divný. Uploadni, prosím, někam save. Kouknu na to. Měl by být zde - Fallout2\Resurrection\resdata\SAVEGAME a save je vždy celý ten adresář SAVE s číslem.

Tady je upload:
http://uloz.to/xA9CwjQT/slot02-rar

Potom na mě začla i střílet :(.
praetorian
Liked
Posts: 57
Joined: Sat Oct 26, 2013 11:58 am

Re: Keri (vše o ní sem)

Post by praetorian »

myslím že v predchodzích Fall sa to stávalo, ak si pri boji vážne zranil niekoho zo svojich.
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Keri (vše o ní sem)

Post by Daemon »

Vypadá to na nějakou obecnou chybu. Takhle to jen skriptem snad rozbít nejde. Keri z části funguje jako mrtvá, ale přesto žije. Nevíš, kdy se to stalo? Po nějakém boji třeba?
ironjohn
Neutral
Posts: 5
Joined: Sat Oct 12, 2013 6:43 am

Re: Keri (vše o ní sem)

Post by ironjohn »

Daemon wrote:Vypadá to na nějakou obecnou chybu. Takhle to jen skriptem snad rozbít nejde. Keri z části funguje jako mrtvá, ale přesto žije. Nevíš, kdy se to stalo? Po nějakém boji třeba?
No nechal ji chvilku čekat a pak se to asi stalo.. ale nevím pořádně.. Půjde to nějak opravit?
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Keri (vše o ní sem)

Post by Daemon »

ironjohn wrote:
Daemon wrote:Vypadá to na nějakou obecnou chybu. Takhle to jen skriptem snad rozbít nejde. Keri z části funguje jako mrtvá, ale přesto žije. Nevíš, kdy se to stalo? Po nějakém boji třeba?
No nechal ji chvilku čekat a pak se to asi stalo.. ale nevím pořádně.. Půjde to nějak opravit?
Obávám se, že ne :(
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Keri (vše o ní sem)

Post by Daemon »

ironjohn wrote:
Daemon wrote:Vypadá to na nějakou obecnou chybu. Takhle to jen skriptem snad rozbít nejde. Keri z části funguje jako mrtvá, ale přesto žije. Nevíš, kdy se to stalo? Po nějakém boji třeba?
No nechal ji chvilku čekat a pak se to asi stalo.. ale nevím pořádně.. Půjde to nějak opravit?
Tak jsem náhodou narazil na zmínku o tomhle bugu mezi hlášenýma bugama u RP: http://falloutmods.wikia.com/wiki/Resto ... Misc._bugs
Je to opravdu engine bug. Stane se to, když je parťák v boji omráčen a ty během toho opustíš mapu. Stačí nechat proběhnout boj, aby se to spravilo. Problém je, že ty máš z nějakého důvodu Keri znepřátelenou. Ono jí to totiž i vyhodilo z party a pak si nenechá líbit, když jí zasáhneš. To může být důvod. Takže řešení:

Nahraj si tento soubor - https://dl.dropboxusercontent.com/u/2501083/keri.int - do Fallout 2/Resurrection/resdata/scripts. Pak spusť boj a nech proběhnout tah. Tím by si měl Keri zase dostat do správného stavu. Ulož hru a soubor keri.int si pak zase smaž. Nejde totiž o žádnou opravu, je to speciálně upravený skript, aby vyřešil tvojí konkrétní situaci.
LukasPlana
Neutral
Posts: 9
Joined: Sun Oct 06, 2013 3:26 pm

Re: Keri zmizela

Post by LukasPlana »

feťák8 wrote:To dělají všichni spolubojovníci, že se vrací na původní místo, pokud je nechám čekat? Já zatím nechal čekat akorát Vořecha, ale jinak mi všichni zůstali v partě. Dokonce i kvůli Gabrielovi jsem čekal v poušti na pominutí negativních účinků psycha, protože odmítl cestovat ve společnosti smažky :D

Jo tohle se mě stalo taky :D Docela prdel, zfetovanej psychem, mentatsem i buffoutem abych vyhrál nějakej tuhej boj a po vystřílení těch buzerantů mě po cestě povídá: "Můžeš mě říct proč čumíš jako debil?" Odpovědět šlo jen Uf, nebo Chech a on se na mě vysral! :D :D Tak doufám, že aspoň ten kokot čeká v tý svý čtvrti, měl ještě ranec mejch věcí abych se s tim nemusel tahat :D
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Keri (vše o ní sem)

Post by feťák8 »

Už se mi to stalo i u Keri. Také nechce cestovat, když mám IQ tykve. Ale pak při rozhovoru po zvýšení inteligence řekne, že bych se mohl příště rozdělit, až si budu chtít šlehnout :P
Image
mkyral
Neutral
Posts: 9
Joined: Thu Jan 02, 2014 9:52 pm

Re: Keri (vše o ní sem)

Post by mkyral »

Ahoj, mám dotaz ohledně podivného chování Keri. Dal jsem jí samopal a nůž. Když jde do bitky s prázdnýma rukama, tak si vždy na začátek vybere samopal. Ovšem pokud se během boje k někomu hodně přiblíží, vytáhne nůž a pokračuje s nožem, i když samopal by určitě měla lepší. A pokud ji neřeknu ať ten nůž schová a do další bitvy jde s nožem v ruce, tak celou bitvu používá jen nůž. Nenapadne ji přezbrojit na samopal.

Podle mně to bude bug, ale možná se pletu.
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Keri (vše o ní sem)

Post by Daemon »

mkyral wrote:Ahoj, mám dotaz ohledně podivného chování Keri. Dal jsem jí samopal a nůž. Když jde do bitky s prázdnýma rukama, tak si vždy na začátek vybere samopal. Ovšem pokud se během boje k někomu hodně přiblíží, vytáhne nůž a pokračuje s nožem, i když samopal by určitě měla lepší. A pokud ji neřeknu ať ten nůž schová a do další bitvy jde s nožem v ruce, tak celou bitvu používá jen nůž. Nenapadne ji přezbrojit na samopal.

Podle mně to bude bug, ale možná se pletu.
To je automatické chování AI. Můžeš jí nastavením preferencí před bojem nějak usměrnit, ale pokud se AI z nějakého důvodu rozhodne, že nůž je výhodnější, nic se s tím dělat nedá.
mkyral
Neutral
Posts: 9
Joined: Thu Jan 02, 2014 9:52 pm

Re: Keri (vše o ní sem)

Post by mkyral »

Jé, ona tam je ještě jedna obrazovka :-D Té jsem si nevšiml. No každopádně jsem jí nůž sebral a dostala upilovanou snajperku. S tou jí to jde líp.

EDIT: No stejně se chová nějak divně. Teď mi nesla plasmovou pušku. Použila ji v boji s gekony. No a když ji došly náboje (moc jich neměla), tak vytáhla páčidlo. Přitom v inventáři měla jak tu upilovanou snajperku tak i uzi. Navíc jsme cestou potkali ghoulí hlídku - tam to byl souboj na dálku - Keri se celou dobu jen koukala, protože se k nepřátelům nedostala dostatečně blízko.

Takže mi z toho vychází, že nesmí mít v inventáři žádnou chladnou zbraň. Jinak ji může kdykoli přeskočit :-D
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Keri (vše o ní sem)

Post by feťák8 »

A brala nůž do ruky, i když jsi nastavil v preferencích zbraní pouze dalekonosné?
Image
mkyral
Neutral
Posts: 9
Joined: Thu Jan 02, 2014 9:52 pm

Re: Keri (vše o ní sem)

Post by mkyral »

To jsem nezkoušel, ale předpokládám, že se bude chovat stejně, jako kdyby žádný nůž neměla. Ale co mi vadí je, že když už se jednou uchýlí k noži, zůstává u něj, i když jsou protivníci v dáli a střelná zbraň je lepší volba.
lopata
Idolized
Posts: 104
Joined: Wed Oct 09, 2013 6:01 pm

Re: Keri (vše o ní sem)

Post by lopata »

mkyral wrote:To jsem nezkoušel, ale předpokládám, že se bude chovat stejně, jako kdyby žádný nůž neměla. Ale co mi vadí je, že když už se jednou uchýlí k noži, zůstává u něj, i když jsou protivníci v dáli a střelná zbraň je lepší volba.
to je první věc co by jsi měl udělat, přednastavit si partnerky 8)
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Keri (vše o ní sem)

Post by feťák8 »

U mě to fungovalo jenom částečně. Po vystřílení zásobníku vzala do rukou chladnou zbraň, pokud měla v preferencích dalekonosné před chladnými. A vzhledem k tomu, že mohla střílet dávkou, ta munice došla docela rychle.
Image
Post Reply