Bugy

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Bugy

Post by Daemon »

Javurek wrote:Mám problém s Crimson Caravan, splním první 2 úkoly, ale ten třetí týkající se New Hope už mi nenabídnou. Je to nějaký bug, nebo dělám něco špatně. Protože v minule hře jsem ten úkol normálně dostal a tentokrat jsem pokud vím dělal vše stejně.
Není to bug.
Javurek
Accepted
Posts: 11
Joined: Sat Oct 12, 2013 4:02 pm

Re: Bugy

Post by Javurek »

Tak v čem je tedy problém? Dělal jsem vše identicky jako posledně.
mixe
Neutral
Posts: 2
Joined: Sat Oct 12, 2013 5:21 pm

Re: Bugy

Post by mixe »

Zdravim vsechny tvurce, ale i uzivatele.

Mám prosbu, prdpokladam, ze tabor Ghoulu o kterem jsem se zde docetl je ta "mala" lokace dole vpravo mapy. Tam kdyz prijdu cela lokace ma jen sedou barvu a nic se nenacte a pochvilce me to spadne.

Nejake sollution? diky
Mixe

EDIT: jiz jsem cetl topic o Progeme, ale proste nechapu proc, kdyz jsem tam prisel "drive" a nemohl jsem se dostat dolu jinak nez-li dirou, tak se tam nemuzu dostat .. :(
Last edited by mixe on Sat Oct 12, 2013 5:30 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Lister.Ister
Liked
Posts: 78
Joined: Tue Oct 08, 2013 4:42 pm

Re: Bugy

Post by Lister.Ister »

mixe wrote:Zdravim vsechny tvurce, ale i uzivatele.

Mám prosbu, prdpokladam, ze tabor Ghoulu o kterem jsem se zde docetl je ta "mala" lokace dole vpravo mapy. Tam kdyz prijdu cela lokace ma jen sedou barvu a nic se nenacte a pochvilce me to spadne.

Nejake sollution? diky
Mixe
Ne, ta lokace je bug.
mixe
Neutral
Posts: 2
Joined: Sat Oct 12, 2013 5:21 pm

Re: Bugy

Post by mixe »

Lister.Ister wrote:
mixe wrote:Zdravim vsechny tvurce, ale i uzivatele.

Mám prosbu, prdpokladam, ze tabor Ghoulu o kterem jsem se zde docetl je ta "mala" lokace dole vpravo mapy. Tam kdyz prijdu cela lokace ma jen sedou barvu a nic se nenacte a pochvilce me to spadne.

Nejake sollution? diky
Mixe
Ne, ta lokace je bug.

Aha dik, v tom pripade nechapu co delam spatne a jak mam pokracovat ve hre dal. Krome Nekillnuteho tabora mutantu a vystrilenych Lovcu nevidim nic co bych mohl delat dal.
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Bugy

Post by feťák8 »

Mambus wrote:Pro mě jsou karavany taky zabugovány (minimálně Sedit Caravans, ve skupiny Gabriel, Kerry a Vořech).

Při útoku na karavanu sejmu útočníky beze ztrát a když odejdu z mapy, čeká mě v Alberqueque černá obrazovka s hořícím barelem. Když vystřílím i hlídače karavany, obrazovka se načte v pohodě, ale Sedit už mě další karavanu nenabídne (prý jsem karavanu v boji opustil).

Jako provizorní řešení mi funguje hru s černou obrazovkou uložit poslepu (kliknout F4 a pak třikrát ENTER). Když se hra pak načte, už je vše ok. Jediná nevýhoda je, že to pak vypadá, že karavana vůbec do města nedorazila (velitel s výplatou tam není, ani žádný z hlídačů).

Howgh
Díky za tuhle radu!

Goblin wrote:
Daemon wrote:
Goblin wrote:...když ghůly zpopelním pulzní pistolí tak, že jejich inventář se vysype na hromádku s jejich ostatky, pak mezi těmi věcmi leží i talisman obrody. Když pak ale prohrábnu popel, najdu ještě jeden. Ne, že bych si stěžoval... :D
Nějaké konkrétní ghouly? Moc se mi nezdá, že by to bylo závislé na zpopelnění pulzní pistolí.
Šlo o běžnou hlídku Obrody beze zbrojí. Hádal bych, že to tak funguje i u jiných zbraní, které jsou schopné při overkillu nadělat z nepřátel hromádku popela, nebo jiné nesoudržné hmoty, která je oficiálně "nelootovatelná". Já mám ale pouze PP...
Hlásím stejný problém. Když ghoul udělá punkáče, tak jeden talisman normálně leží v popelu a druhý lze sebrat, když se hromada popela prohledá, jako kdyby šlo o "běžnou mrtvolu".
Image
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Bugy

Post by Daemon »

feťák8 wrote:Hlásím stejný problém. Když ghoul udělá punkáče, tak jeden talisman normálně leží v popelu a druhý lze sebrat, když se hromada popela prohledá, jako kdyby šlo o "běžnou mrtvolu".
jj, díky za info. Už jsem na to koukal a chyba tam opravdu je. Opravíme. Co se děje:
Při umírání se zdetekuje, jestli nemá u sebe talisman a pokud ne, tak se mu přidá. Jenže když už stačí věci vyklopit kvůli destruktivní zbrani, v tu chvíli talisman už nemá u sebe a přidá se mu tedy druhý.
bruanitos
Neutral
Posts: 1
Joined: Sun Oct 13, 2013 1:55 pm

Re: Bugy

Post by bruanitos »

Když chci plnit úkol pro nájezdníky ve ztraceném městě, tak mám přepadnout karavanu. Problém je že tam jsou 3 strážní karavany, a 5 ghulů (2 v PA). Jedná se o bug?
fojtik
Accepted
Posts: 25
Joined: Fri Oct 11, 2013 7:03 am

Re: Bugy

Post by fojtik »

Tak uz vim proc je Lystra tak slaba. Je zabugovana. Alespon si to myslim. Ona proste nepouziva stimpacky. Když jsem ji získal, dal jsem ji 8 stimpacku. Odehral jsem s ni spoustu zapasu. Musel jsem hodnekrat loadovat protože umřela. V okamziku kdy ma malo zivotu, zacne utikat z boje. Pak nekde stoji v rohu a nic nedela. A přitom po cca 20 zápasech, kdy minimalne 3x mela pet zivotu a méně, nepoužila ani jeden stimpack.
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Bugy

Post by Daemon »

bruanitos wrote:Když chci plnit úkol pro nájezdníky ve ztraceném městě, tak mám přepadnout karavanu. Problém je že tam jsou 3 strážní karavany, a 5 ghulů (2 v PA). Jedná se o bug?
Nejedná. Náhodou přepadáš karavanu, kterou už někdo přepadá.
fojtik wrote:Tak uz vim proc je Lystra tak slaba. Je zabugovana. Alespon si to myslim. Ona proste nepouziva stimpacky. Když jsem ji získal, dal jsem ji 8 stimpacku. Odehral jsem s ni spoustu zapasu. Musel jsem hodnekrat loadovat protože umřela. V okamziku kdy ma malo zivotu, zacne utikat z boje. Pak nekde stoji v rohu a nic nedela. A přitom po cca 20 zápasech, kdy minimalne 3x mela pet zivotu a méně, nepoužila ani jeden stimpack.
Zkus upravit chování v boji. Ale je pravda, že obecně mají parťáci v boji docela dost svou hlavu. To podědili z Fo2.
Javurek
Accepted
Posts: 11
Joined: Sat Oct 12, 2013 4:02 pm

Re: Bugy

Post by Javurek »

SPOILER Nevím jestli už to tu bylo, ale jde nějak zabránit zabití Myzraela? Já odstřelil Elizu na 1 ránu ještě předtím než ho ona zabila a poté najednou leží mrtvej na zemi. Je to bug, nebo je tak tak koncipované, že jeho smrti nejde zabránit?SPOILER
User avatar
Ratman
Resurrection team member
Posts: 61
Joined: Fri Dec 14, 2007 11:02 pm
Contact:

Re: Bugy

Post by Ratman »

SPOILER Ne, nejde tomu zabránit. Ale pokuds odstřelil Elysu ještě předtím, tak by mne zajímalo jak. To už bug být může. /SPOILER
Samota v pustině vás často dohání k šílenství. Jediné, co mi pomáhá udržet si smysl pro realitu, je přátelství s mojí sbírkou zpívajících brambor.
Javurek
Accepted
Posts: 11
Joined: Sat Oct 12, 2013 4:02 pm

Re: Bugy

Post by Javurek »

SPOILER No, jak ti Aran řekne to s tím PC a robotama, tak z dalky jsem jí prostě odstřelil na jednu critickou :) Chce to vychytat, jak přilezu moc blízko odstřelí Myzraela a začne boj. Ještě k tomu když jí odstřelím, tak zčernala obrazovka a byly vidět jen postavičky až do konce jak je pokec s Aranem.SPOILER
Goblin
Accepted
Posts: 25
Joined: Sun Oct 06, 2013 11:20 am

Re: Bugy

Post by Goblin »

Daemon wrote:
fojtik wrote:Tak uz vim proc je Lystra tak slaba. Je zabugovana. Alespon si to myslim. Ona proste nepouziva stimpacky. Když jsem ji získal, dal jsem ji 8 stimpacku. Odehral jsem s ni spoustu zapasu. Musel jsem hodnekrat loadovat protože umřela. V okamziku kdy ma malo zivotu, zacne utikat z boje. Pak nekde stoji v rohu a nic nedela. A přitom po cca 20 zápasech, kdy minimalne 3x mela pet zivotu a méně, nepoužila ani jeden stimpack.
Zkus upravit chování v boji. Ale je pravda, že obecně mají parťáci v boji docela dost svou hlavu. To podědili z Fo2.
Hm. No, zkušenost tu mám jenom s Lystrou a s Vořechem (který se mi, mimochodem, někam nevysvětlitelně vypařil během questu s adopcí šestiprstého děvčátka). Ale Lystra se, ať dělám, co dělám, vždycky chová dost divně (buď uteče a nedělá nic, nebo střílí a nehýbe se, i když má poslední HP)...
Gatts
Accepted
Posts: 28
Joined: Fri Oct 11, 2013 4:07 pm

Re: Bugy

Post by Gatts »

Pes mi fungoval dobre, ale kedze jeho jediny utok je melee (napriek mojej snahe naucit ho so sniperkou) tak cestne zahynul v akcii.
Kira aj Lystra sa by default spravaju divne, ale ked som im nastavil "stoj kde chces + utoc na koho chces" fungovali celkom fajn... az na dva problemy:
kym niekto z nepriatelov neutocil, ignorovali ho (takze bolo niekolko kol, kedy bole neaktivne. Poviete si, vem to das, ale niekedy prave jedno kolo rozhodne o zivote a smrti...teda SAVE a LOAD)
druhy : nevedia odhadnut nebezpecenstvo a tak stoja na mieste (ci dokonca nahanaju toho koho prave nemaju)
ten druhy problem je pre nich smrtelny v pripade ghoulskej hliadky s clenmi nad 10 tajtrlkov.
Druhy problem som riesil "distance = snipe them from distance" .. v kazdom inom boji toto nastavenie sposobi chaos, ale prave v boji na velkom priestranstve im to zachrani zivot.
V podstate ale NPC bojuju statocne, efektivne a maju aj dost zabiti. Nie je to dokonale, ale funguje to. Pohrajte sa s tymi nastaveniami.
Post Reply