Quest s Mariou, nedostatočné upozornenie

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Ing.King
Neutral
Posts: 4
Joined: Fri Oct 11, 2013 6:52 am

Re: Quest s Mariou, nedostatočné upozornenie

Post by Ing.King »

Alexa chudinka si dala guľku do hlavy :), s dobrými skillmi je tento quest naozaj trivialita, minimálne pre niekoho čo číta dialógy a prešiel FT1/2/Tactics 37x. Škoda, že v podzemí po výbuchu bomby nezmiznú tie skaly :-/ našťastie som dal predtým save a ušetril bombu.
User avatar
gordon
Liked
Posts: 63
Joined: Fri Oct 11, 2013 3:53 am

Re: Quest s Mariou, nedostatočné upozornenie

Post by gordon »

To je hezké, že je to triviální, ale nejsem jediný, kdo se tu ptá na přesný postup. + Co s tím pytlem? Navíc by bylo fajn nespoilerovat nad rámec dotazů. 8)

Má nějakou roli v té věci ten vzteklej chlap v severovýchodní části severního města? Je možné s ním dosáhnout čehokoliv jiného, než bitky? Peníze jsou mu málo a ani není možnost mu dát víc a jídlo nechce.
Sarin
Liked
Posts: 99
Joined: Sun Oct 06, 2013 2:54 pm

Re: Quest s Mariou, nedostatočné upozornenie

Post by Sarin »

Pytel se dá otevřít v inventáři, vyndat z něj věci, jedna z nich je důležitá. Na tu se musíš kouknout.
Kein
Liked
Posts: 90
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:06 pm

Re: Quest s Mariou, nedostatočné upozornenie

Post by Kein »

SPOILER
Pokusím se popsat celý průběh tohoto questu, tak jak jsem ho dělal poprvé já, a který končí sebevraždou Alexy.

1. Prokecněte Juliana, proč bojuje s Leonardem.
2. Prokecněte starostu v Jižní čtvrti - poví vám o své dceři a jak chlastal.
3.Prokecněte v Severní čtvrti faráře ohledně Marie - zjistíte, mimo jiné, kdo Marii pohřbíval.
4. Prokecněte hrobníka - musíte z něho dostat, že tu noc viděl ženskou postavu.
5. Vykopejte hrob, z kterého dostanete smrdící papír.
6. Běžte za doktorem a vezměte od něho pytel po doktorce a dejte mu přeložit Lístek z hrobu - dozvíte se, že Maria byla otrávena.
7. Otevřete pytel a vyndejte z něho další roztrhaný dopis.
8. Jděte opět za starostou a řekněte mu o roztrhaném dopisu a o tom, že Maria byla otrávena. Řekne vám, že Marii zabil Leonard, protože uměl vařit jedy - vy mu řekěnte, že do toho nesedí ženská postava a měli byste takto přijít, že to byla Alexa.
9. Jděte za Alexou, a pokud máte dostatečnou řeč, tak ji můžete dohnat k sebevraždě, když ji řeknete, že ji Leonard miloval a chtěl to s Marií skončit.
10. Pak můžete ještě pokecat se Starostou a Julianem.

Nevím jaké je potřeba mít IN a řeč, a taky jsi nejsem jist úplně pořadím, ale řekl bych, že na něm až tak nezáleží.
Last edited by Kein on Fri Oct 11, 2013 12:55 pm, edited 1 time in total.
Fext
Neutral
Posts: 2
Joined: Fri Oct 11, 2013 9:33 am

Re: Quest s Mariou, nedostatočné upozornenie

Post by Fext »

Ahoj, chtel bych se zeptat, jestli jste nekdo v RatHole nasli ten doktorsky kufrik, ktery je jako bonus v kvestu pro jizni ctvrt. U Alex se mi nedari vykrast ani jednu skrin nebo vstoupit do zadni mistnosti, kde by podle me mohl byt.
marduk
Accepted
Posts: 41
Joined: Tue Oct 08, 2013 5:50 pm

Re: Quest s Mariou, nedostatočné upozornenie

Post by marduk »

inak julian ziadne molotovy nepredava len bombu s casovacom, tak potom je vystrielanie alexinych zoldnierov trochu tazsie
Ing.King
Neutral
Posts: 4
Joined: Fri Oct 11, 2013 6:52 am

Re: Quest s Mariou, nedostatočné upozornenie

Post by Ing.King »

Fext doktorský kufík je presne okolo Alexi v niektorej zo skriniek.
User avatar
gordon
Liked
Posts: 63
Joined: Fri Oct 11, 2013 3:53 am

Re: Quest s Mariou, nedostatočné upozornenie

Post by gordon »

Molotovy prodává tuším Alexa. Zrovna nejsem doma, tak si to neověřím.

2 Kein: Díky :wink: Sice jsem určitě v tom inventáři zkoušel ten pytel otvírat, ale teď když už to vím, tak mi jistě otevřít už půjde. :D
Kein
Liked
Posts: 90
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:06 pm

Re: Quest s Mariou, nedostatočné upozornenie

Post by Kein »

gordon wrote:Molotovy prodává tuším Alexa. Zrovna nejsem doma, tak si to neověřím.

2 Kein: Díky :wink: Sice jsem určitě v tom inventáři zkoušel ten pytel otvírat, ale teď když už to vím, tak mi jistě otevřít už půjde. :D
Pravé tlačítko a vybrat otevřenou dlaň (ne ruku, tou věc zahodíš)
User avatar
gordon
Liked
Posts: 63
Joined: Fri Oct 11, 2013 3:53 am

Re: Quest s Mariou, nedostatočné upozornenie

Post by gordon »

Kein wrote:
Pravé tlačítko a vybrat otevřenou dlaň (ne ruku, tou věc zahodíš)
Tuším, že přesně toto se mi několikrát stalo. 8) Díky
marduk
Accepted
Posts: 41
Joined: Tue Oct 08, 2013 5:50 pm

Re: Quest s Mariou, nedostatočné upozornenie

Post by marduk »

alexa molotovy nepredava, chcel som vyzabijat cely gang, ale takto bez vybusnin dost tazke
Permonick
Neutral
Posts: 2
Joined: Tue Oct 15, 2013 12:30 am

Re: Quest s Mariou, nedostatočné upozornenie

Post by Permonick »

Fext wrote:Ahoj, chtel bych se zeptat, jestli jste nekdo v RatHole nasli ten doktorsky kufrik, ktery je jako bonus v kvestu pro jizni ctvrt. U Alex se mi nedari vykrast ani jednu skrin nebo vstoupit do zadni mistnosti, kde by podle me mohl byt.
kufřík se dá vykecat z Alexy (pravděpodobně na to musíš mít dostatečně vysokou řeč) - v dialogu je možnost jí namluvit, že kousek od města je karavana, která má raněné, které chceš ošetřit... prodá ti kufřík za 500, což je lepší cena než jsem měl v obchodech...
lopata
Idolized
Posts: 104
Joined: Wed Oct 09, 2013 6:01 pm

Re: Quest s Mariou, nedostatočné upozornenie

Post by lopata »

Permonick wrote:
Fext wrote:Ahoj, chtel bych se zeptat, jestli jste nekdo v RatHole nasli ten doktorsky kufrik, ktery je jako bonus v kvestu pro jizni ctvrt. U Alex se mi nedari vykrast ani jednu skrin nebo vstoupit do zadni mistnosti, kde by podle me mohl byt.
kufřík se dá vykecat z Alexy (pravděpodobně na to musíš mít dostatečně vysokou řeč) - v dialogu je možnost jí namluvit, že kousek od města je karavana, která má raněné, které chceš ošetřit... prodá ti kufřík za 500, což je lepší cena než jsem měl v obchodech...
musíš mít řeč nebo doktora při doktorovy dostaneš kufřík zadarmo, mimochodem nakoupit zdravotnický materiál ti může i ta závislá děva co stojí vedle kostela
User avatar
Smitty
Neutral
Posts: 9
Joined: Tue Oct 22, 2013 5:26 pm

Re: Quest s Mariou, nedostatočné upozornenie

Post by Smitty »

Zdar mam dotaz jak se dostanu za tu hromadu kameni ve sklepe ve kterim mel bejt Leonard?
Live long and prosper - Spock
chali
Accepted
Posts: 21
Joined: Tue Oct 08, 2013 6:36 pm

Re: Quest s Mariou, nedostatočné upozornenie

Post by chali »

Ahoj, už jsem dělal 2x ten Quest s Marii a ani jednou jsem ho nedotahl do konce, skončil jsem vždy u toho že Leonard nebyl dole v tom sklepení a tim to skončilo, s nikým se nedá už mluvit a quest stale nedodělaný. Mohl by mě někdo popostrčit?
Post Reply