Quest s Mariou, nedostatočné upozornenie

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

User avatar
waikiki
Neutral
Posts: 6
Joined: Sun Jan 12, 2014 9:22 pm

Re: Quest s Mariou, nedostatočné upozornenie

Post by waikiki »

Tak jsem se "po letech" vrátila k tomuhle questu...
Jižní část města je vybitá (včetně doktora), ex starosta zemřel (už dávno a přirozenou smrtí)... Alexa, hrobník ani týpek v kostele už mi nic nového neřeknou a já ho pořád nemám dokončený... Tak jsem se s A. pustila do bitky a dostala se do sklepa, ale tam nikdo a šutry nejdou odpálit dynamitem.
Co dělám špatně? :)
valcik
Betatester
Posts: 122
Joined: Fri Oct 04, 2013 10:40 am

Re: Quest s Mariou, nedostatočné upozornenie

Post by valcik »

Ten mŕtvy doktor bude asi problém, pri odhaľovaní vraha je velice nápomocný. Myslím, že záhadnú vraždu v Rat Hole tentokrát nerozlúskneš. :(

edit: Ale pre istotu ešte pokecaj so starostom Georgom, pre prípad že si od doktora získala informácie ešte pred jeho smrťou.
User avatar
waikiki
Neutral
Posts: 6
Joined: Sun Jan 12, 2014 9:22 pm

Re: Quest s Mariou, nedostatočné upozornenie

Post by waikiki »

Je dost možné, že mi pytel dal a já ho dávno někde jinde někomu prodala, už si to fakt nepamatuju :lol:
lopata
Idolized
Posts: 104
Joined: Wed Oct 09, 2013 6:01 pm

Re: Quest s Mariou, nedostatočné upozornenie

Post by lopata »

waikiki wrote:Je dost možné, že mi pytel dal a já ho dávno někde jinde někomu prodala, už si to fakt nepamatuju :lol:
bag je sám o sobě k ničemu 8) důležité je to co je v něm
User avatar
waikiki
Neutral
Posts: 6
Joined: Sun Jan 12, 2014 9:22 pm

Re: Quest s Mariou, nedostatočné upozornenie

Post by waikiki »

lopata wrote:
waikiki wrote:Je dost možné, že mi pytel dal a já ho dávno někde jinde někomu prodala, už si to fakt nepamatuju :lol:
bag je sám o sobě k ničemu 8) důležité je to co je v něm
To jsem ze zpráv tady samozřejmě pochopila, nicméně v tomhle kontextu to je úplně fuk :P
Post Reply