Quest s Mariou, nedostatočné upozornenie

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

charps
Neutral
Posts: 4
Joined: Sun Oct 06, 2013 10:05 am

Re: Quest s Mariou, nedostatočné upozornenie

Post by charps »

Po vykopnutí z města už se dá jít asi jen za kápem jižní čtvrti, všechno mu napráskat, pak zabít alexu, a nakonec dokončit quest u starosty.
Matt
Accepted
Posts: 35
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:13 pm

Re: Quest s Mariou, nedostatočné upozornenie

Post by Matt »

Najlepšie je nechať si od Alexy zaplatiť za mlčanie, nechať sa vyhodiť z mesta a potom ju aj tak ísť s pomocou doraziť :)
chargecz
Accepted
Posts: 19
Joined: Thu Oct 10, 2013 9:44 am

Re: Quest s Mariou, nedostatočné upozornenie

Post by chargecz »

Taky sem seklej v momente kdy uz vim ze byla otravena a ze pismo na vzkazu neni doktorky, ale dal nevim, nemam jak konfrontovat alexu, uz se neni skym pobavit....tka nvm jak dal

A co se tyce dalsich ukolu, nejradsi bych zasoby ukradl, pac sou jinak silene drahe ale to nepripada moc v uvahu pac se ani v noci ani ve dne straze nehybou :/
Sarin
Liked
Posts: 99
Joined: Sun Oct 06, 2013 2:54 pm

Re: Quest s Mariou, nedostatočné upozornenie

Post by Sarin »

Jedinej problém je ten kufřík. Je to bonus, takže to můžeš ignorovat, vyvraždit sever, ukecat Alexu nebo to štípnout. To budeš muset asi hodně saveloadovat, ale nakonec to jde.

Zkus jít zpátky za Julianem, jestli ti už toho neřekl dost a pak za Georgem, jakmile víš že byla otrávena tak z toho vyplyne v dialogu kdo to byl.
chargecz
Accepted
Posts: 19
Joined: Thu Oct 10, 2013 9:44 am

Re: Quest s Mariou, nedostatočné upozornenie

Post by chargecz »

No george uz rekl ze to byl Leondar nebo Alex, ale kdyz du za Alex akorat se ohledne vrazdy stridaj moznosti ze ji nemela moc v lasce a esli nevi kdo ji zabil a nic vic....Julian ma pri otazkach vdzy kratke odpovedi o nicem


Este sem u Alexy najsel v rozhovoru priznani ze umi delat doslova na kolen jedy, zpravu ze byla otravena mam taky, george ani julian uz nic noveho nepovi a alexu taky nejde nak konfrontovat s dukazama, nebo nekoho jineho :/ nak nechapu co delam spatne

Dal sem si i mentats abych mel INT 7 pokud na tom zalezi, ale stale zadna moznost v dialozich co by Q ukoncila
Kein
Liked
Posts: 90
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:06 pm

Re: Quest s Mariou, nedostatočné upozornenie

Post by Kein »

Hraju teď podruhé za záporáka a mám takový dotaz.

Sehnal jsem léky pro Juliana a zároveň zbraně pro Alexu.
Mezitím jsem proklep otce marie, koupil vak po doktorce od doktora a proklep hrobníka - vše bylo na dobré cestě, už jsem měl možnost Alexu u ní v rozhovoru obvinit, ale nechal jsem si to na potom.
Mezitím jsem udělal další úkoly - otrávil doktora a pro Alexu a vybral výpalne od Barmana pro Juliana.
Tu se to začlo krapet srát a když jsm se vrátil do jižní čtvrti zaútočili na mě. Loadnul jsem a hned jak jsem vybral dluh u barmana jsem šel za Alexou, že jsem ready zničit Juliana.
Proběhla bitka, vše ok, Alexa mi dala prachy a odešla zpátky do severní čtvrti nu chtěl sjem se vydat zase za starostou, ale byl mrtev (nechápu kdo, nebo jak ho zabil - boje se vůbec nezůčastnil)
Šel jsem teda za Alexou, že jí alespoň obviním a ono prd, byl jsem hostile (asi kvůli barmana, kterého jsem obral o prachy pro Juliana).

Co nechápu:
Proč chcíp otec Marie?
Proč, po aplikování jedu doktorovi v J. čtvrti, je po opuštění a opětovném přijití tato čtvrť hostile? (předpokládám, že při trávení doktora se to odehrává inkongínto, když strážný vedle nijak nereaguje)
S. čtvrť to samý, tam ale chápu, že když oberu barmana tak půjde žalovat Alexe...
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Quest s Mariou, nedostatočné upozornenie

Post by Daemon »

Kein wrote:Co nechápu:
Proč chcíp otec Marie?
Proč, po aplikování jedu doktorovi v J. čtvrti, je po opuštění a opětovném přijití tato čtvrť hostile? (předpokládám, že při trávení doktora se to odehrává inkongínto, když strážný vedle nijak nereaguje)
S. čtvrť to samý, tam ale chápu, že když oberu barmana tak půjde žalovat Alexe...
Odpověděl sis skoro sám. Alexa má teď přístup do Jižní čtvrti, tak pro ní už není problém poslat jednoho člověka, aby dědka odprásknul. Jen tak pro jistotu, aby po ničem dál nepátral.
Před jeho smrtí ses kolem něj ochomejtal. To Julianovym lidem stačí, aby to nakonec na někoho hodili. Ani si nemusí být ničím jistí. Jsi podezřelej cizinec a tak zralej na odstřel. Alexa tě varovala, že k tomu dojde.
Kein
Liked
Posts: 90
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:06 pm

Re: Quest s Mariou, nedostatočné upozornenie

Post by Kein »

No, to nevarovala, protože jsem sní o Marii vůbec nemluvil. Ale budiž. Pproč po mě šel ale i Julian. nemohl vědět, že jsem doktora otrávil já.
User avatar
Saruman
Resurrection team member
Posts: 25
Joined: Sat Dec 15, 2007 9:02 am

Re: Quest s Mariou, nedostatočné upozornenie

Post by Saruman »

Kein: Místní si doktora nemůžou dovolit, takže k Moorovi chodí pouze Julianovi žoldáci. Najednou se u něj objeví hlavní postava, z principu podezřelý cizinec, a on po chvíli zemře. Při Julianově podezřivavosti mi to přijde jako dostatečná záminka k tomu chtít hrdinu zabít.
Alexa tě varuje při předávání jedu.
lopata
Idolized
Posts: 104
Joined: Wed Oct 09, 2013 6:01 pm

Re: Quest s Mariou, nedostatočné upozornenie

Post by lopata »

Kein wrote:No, to nevarovala, protože jsem sní o Marii vůbec nemluvil. Ale budiž. Pproč po mě šel ale i Julian. nemohl vědět, že jsem doktora otrávil já.
však ti starosta říkal že když šel do vedlejší čtvrti tak po něm šli, stačí číst dialogy :D
User avatar
Ratman
Resurrection team member
Posts: 61
Joined: Fri Dec 14, 2007 11:02 pm
Contact:

Re: Quest s Mariou, nedostatočné upozornenie

Post by Ratman »

A hlavně stačí neběhat a sledovat, co se děje dál. Kdybys po bitce Alexu chvíli sledoval, tak by ses už ptát nemusel. To samé po píchnutí jedu... :wink:
Samota v pustině vás často dohání k šílenství. Jediné, co mi pomáhá udržet si smysl pro realitu, je přátelství s mojí sbírkou zpívajících brambor.
lopata
Idolized
Posts: 104
Joined: Wed Oct 09, 2013 6:01 pm

Re: Quest s Mariou, nedostatočné upozornenie

Post by lopata »

Ratman wrote:A hlavně stačí neběhat a sledovat, co se děje dál. Kdybys po bitce Alexu chvíli sledoval, tak by ses už ptát nemusel. To samé po píchnutí jedu... :wink:
dík za tip, vyzkouším
TommyDC
Neutral
Posts: 9
Joined: Sun Oct 06, 2013 6:08 pm

Re: Quest s Mariou, nedostatočné upozornenie

Post by TommyDC »

problém, nejdřív jsem se dozvěděl info o tom co se skrývá v hrobech --> šel jsem je sám vykopat --> za doktorem -->starosta a potom jsem navštívil alexu ale pak dál už nevím co dál
Kein
Liked
Posts: 90
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:06 pm

Re: Quest s Mariou, nedostatočné upozornenie

Post by Kein »

TommyDC wrote:problém, nejdřív jsem se dozvěděl info o tom co se skrývá v hrobech --> šel jsem je sám vykopat --> za doktorem -->starosta a potom jsem navštívil alexu ale pak dál už nevím co dál
Klíčové je od hrobníka vydindat, že viděl v tu noc ženskou postavu. A možná asi taky záleží na IN abys to mohl dědkovi nadhodit.
User avatar
gordon
Liked
Posts: 63
Joined: Fri Oct 11, 2013 3:53 am

Re: Quest s Mariou, nedostatočné upozornenie

Post by gordon »

1) Mohl by někdo tedy napsat, jaký je přesně postup, jaké je pořadí činností? Jsem v situaci, kdy už jsem doktorovi ukázal papír s tím, že Marie (ne Reedová, jak tu někdo psal) byla dřív otrávena, než bodnutá. To jsem řekl ex-starostovi a proběhla diskuze na téma, kdo to mohl udělat. Dál se ale nic neděje. Alex nic nového v rozhovoru nemá. Ani nikdo jiný. Od doktora jsem si vykecal ten pytel a nevím co s ním, nebo jak ho použít. Předpokládal bych, že něco najdu uvnitř, ale taková možnost není.

Jako quest je to předem jasné, jak to ve skutečnosti bylo, tak mě o to víc štve, že to neumím rozlousknout i ve hře. A jít dál bez toho mi přijde škoda.

(IN mám 10)

2) Kdy dostanu ten dopis, co mám zpět donést do New Hope? Ikdyž jsem zkusmo nechal vymlátit jižní část a tedy utekla spousta času, pořád nebyla odpověď připravena.
Post Reply