[bug]Cisárstvo - únosy detí

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Post Reply
rajo
Liked
Posts: 59
Joined: Sun Sep 01, 2013 8:58 pm

[bug]Cisárstvo - únosy detí

Post by rajo »

Zdravím, keď riešim quest únosu detí cez malého Maria, ktorý odošle dôkaz o predávaní detí Chuckovi Pearsonovi na komp, tak ma vyzve, aby som ho nasledoval. Postava však nevstúpi do miestnosti a tým pádom nedôjde k aktivácii rozhovoru.
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: [bug]Cisárstvo - únosy detí

Post by Daemon »

A kde se teda nakonec zastavil, před dveřma k Browmanovi? Moc se mi nezdá, že by to souviselo s Mariem. Není možné, že mu stáli v cestě nějací parťáci, které obcházel? To by teoreticky mohl být problém. Zkus to prosím ještě jednou, jestli můžeš, jestli se to zase zasekne.
rajo
Liked
Posts: 59
Joined: Sun Sep 01, 2013 8:58 pm

Re: [bug]Cisárstvo - únosy detí

Post by rajo »

Tak nakoniec stacilo vypnut par krat hru a pipinka tam vosla. Ostala trcat pred Brownmanovymi dverami. Nikoho neobchadzala a ani ziadny partaci jej nestali v ceste. Proste random mindfuck.

Ale zaujala ma este jedna vec. Povedal som si, ze sa skusim pacifisticky dostat k lovcom. Prirodzene som sa dostal ku questu s lovom na mutikov. Avsak aj napriek tomu, ze som osobne ani jedneho nezabil, dokonca ani necrajchol, dostal som 5 zarezov. Jedine co som robil, ze som healoval velitela. Trosku odrb...
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: [bug]Cisárstvo - únosy detí

Post by Daemon »

Aha, já jsem to špatně pochopil. Myslel jsem, že se zaseknul Parson, ale ona se zasekla tvoje postava. Chápu to už dobře? A kde? Hned v Parsonově místnosti?

To je přece normální chování Falloutu, dostáváš XP a zářezy za každého, kdo je zabit nejen tebou, ale taky postavami v tvém týmu. Díky tomu máš XP a zářezy i za parťáky. Kromě toho, i když jsi jenom léčil, v tom boji jsi pomohl, spoluviny za smrt těch ghoulů se nezbavíš :-)
rajo
Liked
Posts: 59
Joined: Sun Sep 01, 2013 8:58 pm

Re: [bug]Cisárstvo - únosy detí

Post by rajo »

Jáj, tak tam je problém, že on sa stane členom týmu, na rozdiel od Arana napríklad... No neva, pôjdeme inou cestou :)

S tým sekom to bolo tak, že moja postava nasledovala Pearsona do Bowmanovej kancelárie a ostala stáť pred dverami, zatiaľ čo Pearson sa postavil pred Bowmana. Avšak tým, že mi postavička nevošla dnu, nedošlo k aktivácii rozhovoru. Vyriešilo to až druhé vypnutie hry a load.
rajo
Liked
Posts: 59
Joined: Sun Sep 01, 2013 8:58 pm

Re: [bug]Cisárstvo - únosy detí

Post by rajo »

Shit, tak nejde to ani s Aranom. No nič, adieu Cisárstvo :D
m4luke
Neutral
Posts: 1
Joined: Sat Dec 28, 2013 2:59 pm

Re: [bug]Cisárstvo - únosy detí

Post by m4luke »

Me se stalo neco trochu jineho. Pred rozhovorem s tim perverznim prodejcem (Chuck?) po kterem by na me zautocil, jsem ho oddelal. Pak jsem osvobodil deti. Jenze hra je z nejakeho duvodu povazovala za mrtve - pri rozhovoru s matkou jsem nemel jinou moznost, nez ji oznamit, ze dite je mrtve - pritom jsem ho sam pred chvili osvobodil.
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: [bug]Cisárstvo - únosy detí

Post by Daemon »

m4luke wrote:Me se stalo neco trochu jineho. Pred rozhovorem s tim perverznim prodejcem (Chuck?) po kterem by na me zautocil, jsem ho oddelal. Pak jsem osvobodil deti. Jenze hra je z nejakeho duvodu povazovala za mrtve - pri rozhovoru s matkou jsem nemel jinou moznost, nez ji oznamit, ze dite je mrtve - pritom jsem ho sam pred chvili osvobodil.
To není chyba. Její syn opravdu mrtvý je, jeho mrtvolu najdeš ve sklepě. A právě ten kluk, s kterými jsi mluvil, když jsi je osvobozoval, ti o jeho smrti řekl.
Donald
Neutral
Posts: 5
Joined: Tue Jan 21, 2014 4:31 pm

Re: [bug]Cisárstvo - únosy detí

Post by Donald »

Tak jsem se kvůli tomu regnul:-) Mám stejný problém. Postava se zastaví na chotbě a hra se tím pádem "sekne". Zkoušel jsem to vypnout/zapnout asi 15krát a nic. Je to nutné pro další hru, nebo můžu pokračovat bez toho abych tam s ním šel? Jinak quest s anonymem jsem v mezičase dokončil, zkoušel jsem různé savy, ale nic:-(
Jinak ale velké díky autorům za super hru. Vrátil jsem se do dávných časů. Jen manželka ze mě roste:-))
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: [bug]Cisárstvo - únosy detí

Post by Daemon »

Můžeš uploadnout save před tou scénou, tedy před rozhovorem s Parsonem, který ke scéně vede? Podíval bych se na to a třeba udělám rychlou opravu, když to půjde. Savy by měly být zde - Fallout 2\Resurrection\resdata\SAVEGAME a save je vždy celý ten adresář SAVE s číslem.
Každopádně pokračovat bez toho můžeš, nejde o stěžejní quest.
Donald
Neutral
Posts: 5
Joined: Tue Jan 21, 2014 4:31 pm

Re: [bug]Cisárstvo - únosy detí

Post by Donald »

http://leteckaposta.cz/904591731

díky za snahu:-) Mám velmi omezený čas na hraní (nevrlá manželka :D , malé mimčo), takže se snažím hru prolétnout co nejrychleji:-)
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: [bug]Cisárstvo - únosy detí

Post by Daemon »

Díky za save, tady je oprava: viewtopic.php?f=11&t=600
Post Reply