Kde je NPC?

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Post Reply
uzmnetosere
Neutral
Posts: 4
Joined: Tue May 06, 2014 4:05 pm

Kde je NPC?

Post by uzmnetosere »

Prosím vás nevím jestli jsem úplnej debil ale už jsem prošel celej Corath 6krat a nikde nemohu najít toho vraha,na fóru jsem se dočetl i jak se jmenuje a , a že ho potom můžu vyzvat ,ale v celým Corathu jsem nikoho takového nenašel.Takže kdyby prosím někdo řekl kde přesně ho můžu najít byl bych vděčnej ,protože si fakt připadám jak idiot :roll:
Vulture
Neutral
Posts: 4
Joined: Mon May 05, 2014 6:41 pm

Re: Kde je NPC?

Post by Vulture »

Ahoj,

Musíš oběhnout všechna místa, která vyjmenoval šerif, tz. doktora Lindsaye, prostitutku v bordelu, a navštívit dům oběti a tam sebrat krabičku cigaret ukrytou v rohu, která není zprvu vidět :D pak to vše nahlaš Šerifovi a on tě pošle za příslušným pachatelem.
uzmnetosere
Neutral
Posts: 4
Joined: Tue May 06, 2014 4:05 pm

Re: Kde je NPC?

Post by uzmnetosere »

To jsem udelal pokecal s doktorem s prostitutkou i krabicku jsem sebral a jediny co mi serif rekl je ze vrahem nebude hornik a to je vsechno,a kdyz s nim pokecam znovat tak se me jenom zepta co je noveho
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Kde je NPC?

Post by Daemon »

A měl jsi možnost říct mu o všech těch třech věcech? Pokud ne, tak to zní jako když jsi nezjistil všechny informace od prostitky nebo od doktora. Zkus s nimi promluvit ještě jednou. Měl bys šerifovi o těch třech věcech říct, aby ti řekl, koho podezřívá.
uzmnetosere
Neutral
Posts: 4
Joined: Tue May 06, 2014 4:05 pm

Re: Kde je NPC?

Post by uzmnetosere »

No vim ze doktor rekl ze pouzil neobvykly nuz,prostitka rekla ze byl malej zeleny triko cepice a vesta a nasel jsem cigarety ,a ted si tak vzpominam ze kdyz jsem mel moznost mu rict o tech vecech tak jsem mu prvni rekl o cigaretach a pak uz nic a myslim, ze mu to tedka uz rict nejde ,no jeste zkusim v nedeli az prijedu na byt kde to hraju.Kazdopadne diky vsem za info a jeste dam vedet.
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Kde je NPC?

Post by Daemon »

A není možné, že už tě za tím podezřelým poslal? Je to obyvatel v budově naproti policejní stanici.
Jestli ti to teda pořád nejde, uploadni někam save a já se na to zkusím podívat. Savy najdeš ve Fallout 2\Resurrection\resdata\SAVEGAME a save je vždy celý ten adresář SAVE s číslem.
uzmnetosere
Neutral
Posts: 4
Joined: Tue May 06, 2014 4:05 pm

Re: Kde je NPC?

Post by uzmnetosere »

Zdravím načetl jsem starsi save udelal to same a fungovalo to,tak jsem nacetl zpet novej a zjistil jsem ze muzu znova pokecat s tou prostitutkou ,takze jsem to asi nekde nacetl a omylem jsem ji preskocil aniz bych o tom vedel.Kazdopadne diky za rady a snad uz nebudu delat debila v budoucim hrani.
Post Reply