Bug s perkem Vůdce

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Post Reply
queegon
Accepted
Posts: 15
Joined: Sun Oct 27, 2013 8:22 pm

Bug s perkem Vůdce

Post by queegon »

Všiml jsem si, že při hraní mi zase skočily AP u parťáků na základní úroveň, jako kdybych Vůdce neměl.

Testingem jsem zjistil, že po dalším vyhození parťáka z party měl dokonce o 1 AP méně, než v zákl. stavu. Doporučuju Vůdce vůbec nebrat, protože v případě, že si nemůžete parťáka tahat od začátku až do konce nepřetržitě, tak za kick z party dostane trvale -1AP.

Vořech, už tak dost na prd, má teď 8 AP.
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Bug s perkem Vůdce

Post by Daemon »

Běžně se to neděje. Není ale vyloučené, že tam může být chyba za nějakých podmínek. Můžeš mi prosím někam uploadnout save, ve kterém budu moct vyhodit Vořecha z party a zase přibrat a to mu sníží AP? Abych se na to mohl podívat.
queegon
Accepted
Posts: 15
Joined: Sun Oct 27, 2013 8:22 pm

Re: Bug s perkem Vůdce

Post by queegon »

Save s osmi AP už nemám, glitchované přehrávám.

Ale tady se po opuštění a přibrání společníků hodnoty jejich AP mění +/- 1, jak se jim zachce. I v situaci, kdy je nesundám z party, jen s nimi znovu promluvím.

Gabriel 10/9
Keri 9/8
Pes má 10/9 (měl by mít 11/10)

(moc velké na přiložení)
http://ulozto.cz/xUMf6iu2/slot08-rar
User avatar
maryo
Resurrection team member
Posts: 23
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:59 pm
Contact:

Re: Bug s perkem Vůdce

Post by maryo »

Tak mě napadá jestli nemůže být problém s levelovanim. Jestli se jim mění prototypy, tak to ty jejich AP možná resetuje.
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Bug s perkem Vůdce

Post by Daemon »

Levelováním to není. Zkoušel jsem přiložený save a problém jsem nenašel. Vidím, že mají parťáci AP menší než by měly, ale nedaří se mi jim je víc rozbít. Nechávám je čekat, nabírám a leveluju a funguje to dobře. Řekl bych, že queegonovi z nějakého důvodu prostě správně nefungoval sfall a proto pak dělaly problémy sfallové procedury, které tohle ošetřují. S tím ale bohužel my nic nenaděláme. Většině hráčů by perk Vůdce měl fungovat.

Pokud byste na ten problém někdo ještě narazil, dejte vědět. Nejlépe s postupem, jak chybu vyvolat, pokud se vám to podaří zjistit.
Post Reply