Zakysy

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

CrocodilusCZ
Neutral
Posts: 4
Joined: Fri Oct 11, 2013 12:13 pm

Re: Zakysy

Post by CrocodilusCZ »

já ho podplatil.
Sherlock161
Accepted
Posts: 14
Joined: Fri Oct 11, 2013 7:27 am

Re: Zakysy

Post by Sherlock161 »

Mě to nejde a to mám řečnictví přes 100, takže další bug...
Inyourface
Accepted
Posts: 12
Joined: Thu Oct 10, 2013 7:49 am

Re: Zakysy

Post by Inyourface »

Jak se dostanu do tabora mutantu..?
A kdo je velitelka Tunrida od ktere mam prinest informace Sebastianovi? Asi jsem moc dukladne necetl konverzaci kdyz jsem ten quest dostaval tak ted nevim co s tim..
Axar
Accepted
Posts: 34
Joined: Mon Oct 07, 2013 1:53 pm

Re: Zakysy

Post by Axar »

Pro CrocodilusCZ: Z toho co jsi napsal jsi očividně nedělal questy související s Anonymem, pokud jsi mluvil s vojákem v baru, tak se ti zmínil o tom že máš zajít za rádkyní Ellys. Tu najdeš v té velké budově ona ti dá další quest, pokud jsi nemluvil s vojákem v baru, dojdu do baru který je v lokaci Lovců.

Pro Sherlock161: Do Císařství se dostaneš bránou která se nachází v lokaci Lovců potom co jsi mluvil s vojákem v baru, bránou co je v lokaci nemocnice tě nepustí.

Pro Inyourface: Závěrečný quest na zabití šéfa mafiánů dostaneš od ghoulů v kteří jsou v baru, předtím pro ně ale nejdříve musíš splnit jiný quest. Od velitelky Tunridy máš přinést ty informace je to člen Lovců, nacházela se právě v Táboře mutantů než se z toho totiž stal tábor mutantů byla to předsunutá základna Lovců. Informaci kterou hledáš najdeš právě v této lokaci.
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Zakysy

Post by feťák8 »

Matt wrote:Pri queste za tie zle strany v Sedite da Nicol ulohu vyradiť z prevadzky podnik vedľa Sedit Caravan. Akurat som neprišiel na to ako to spraviť mierovou cestou (ak to vôbec ide) a pri napadnutí hociktorého zákazníka sa proti mne obráti celá časť mapy, vrátane policajtov a členov karavany v blízkosti. Aj preto som sa na to vykašlal. To fakt treba vystrieľať všetkých?
Já přemluvil barmana, aby podnik zavřel a odešel z města. Řeč 100%
Image
fojtik
Accepted
Posts: 25
Joined: Fri Oct 11, 2013 7:03 am

Re: Zakysy

Post by fojtik »

Co je třeba udelat at ti doktori od lovcu mutantu muzou zacit vylepsovat moje schopnosti?
Inyourface
Accepted
Posts: 12
Joined: Thu Oct 10, 2013 7:49 am

Re: Zakysy

Post by Inyourface »

Ja jsem strasna lama ale neumim se dostat pres toho koktajiciho supermutanta do tabora mutantů. Poradíte prosím?
rajo
Liked
Posts: 59
Joined: Sun Sep 01, 2013 8:58 pm

Re: Zakysy

Post by rajo »

Kill it with fire :D
Inyourface
Accepted
Posts: 12
Joined: Thu Oct 10, 2013 7:49 am

Re: Zakysy

Post by Inyourface »

jako vsechny? tyvole :D
fojtik
Accepted
Posts: 25
Joined: Fri Oct 11, 2013 7:03 am

Re: Zakysy

Post by fojtik »

Jak tedy na to vylepsovani schopnosti atributu? Klidne mi to napiste do posty pokud nechcete spoilovat
fojtik
Accepted
Posts: 25
Joined: Fri Oct 11, 2013 7:03 am

Re: Zakysy

Post by fojtik »

Tak uz mi to je jasne. Vylepsovani vlastnosti se deje uplne jinde, u doktoru ve znicene oblasti. Proste jsem myslel ze to delaji ti vedci od lovcu mutantu. Akorát i o tom jen kecaj.
fojtik
Accepted
Posts: 25
Joined: Fri Oct 11, 2013 7:03 am

Re: Zakysy

Post by fojtik »

Tak ted jinej dotaz :) kde se da získat power armor? Klidne jen do posty, pokud nechcete spojlovat
TommyDC
Neutral
Posts: 9
Joined: Sun Oct 06, 2013 6:08 pm

Re: Zakysy

Post by TommyDC »

hoj, mám dotaz dělal někdo úkol v Albaquerqe s pomocí divochům ? Abych ukecal nějakou stranu na help proti doktorům ?? Sám to nevykosím a a když tam jdu s divochama tak akorát pochcípou a jsem zase sám :D
Gatts
Accepted
Posts: 28
Joined: Fri Oct 11, 2013 4:07 pm

Re: Zakysy

Post by Gatts »

TommyDC wrote:hoj, mám dotaz dělal někdo úkol v Albaquerqe s pomocí divochům ? Abych ukecal nějakou stranu na help proti doktorům ?? Sám to nevykosím a a když tam jdu s divochama tak akorát pochcípou a jsem zase sám :D
Ukecal som cisarstvo (skusal som aj toho lokalneho lorda, ale ten vraj od doktorov dostal nove srdce a preto si ich - lekarov - vazi)
Pytat sa lovcov o pomoc ani neskusaj :) (jedine ze by to tvorcovia hry zakomponovali systemom "jasneee, pomozeme... a ked pridu zabiju aj divochov, aj ochranku doktorov a zatknutych doktorov vyuziju na svoje vyskumy)
Last edited by Gatts on Sun Oct 13, 2013 2:35 pm, edited 1 time in total.
TommyDC
Neutral
Posts: 9
Joined: Sun Oct 06, 2013 6:08 pm

Re: Zakysy

Post by TommyDC »

Gatts wrote:
TommyDC wrote:hoj, mám dotaz dělal někdo úkol v Albaquerqe s pomocí divochům ? Abych ukecal nějakou stranu na help proti doktorům ?? Sám to nevykosím a a když tam jdu s divochama tak akorát pochcípou a jsem zase sám :D
Ukecal som cisarstvo (skusal som aj toho lokalneho lorda, ale ten vraj od doktorov dostal nove srdce a preto si ich vazi)
ale to ses k nim nejdřív přidal ne ? si začal pracovat pro anonyma nebo císaře ?
Post Reply