Zakysy

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: 2 dotazy

Post by feťák8 »

1. Pomohlo mi jít do baráku s uvězněnými dárci orgánů k místnosti s oknem. Nad jedním ze uvězněných se objevuje float. Přijdeš k oknu a promluvíš s ním. Pak promluv s Gurganem (nebo jak se ten náčelník jmenuje).
Image
praetorian
Liked
Posts: 57
Joined: Sat Oct 26, 2013 11:58 am

Re: 2 dotazy

Post by praetorian »

imhotep wrote:2. kam se po odchodu z Corathu zasil Nestor? Strejda po me chce abych ukoncil jeho pozemskou existenci a ze se mam podivat v Sedithu nebo Alberque, ale ani v jednom meste sem na neho zatim nenarazil
hľadaj v Zabudnutom Meste Seditu.
imhotep
Accepted
Posts: 12
Joined: Mon Oct 28, 2013 5:44 pm

Re: 2 dotazy

Post by imhotep »

diky za rady, nestora sem nasel a ubezdusil, nechapu jak sem ho predtim mohl prehlidnout a to s tema divocham je taky vyreseny este jednou diky vsem :D
Gaskall
Neutral
Posts: 1
Joined: Wed Nov 06, 2013 9:53 am

New Hope

Post by Gaskall »

Zdravím štve ma menší detail. Hrám Resurrection druhý krát a v New hope som poplnil všetky úlohy tak isto ako pri prvom hraní. v prvej hre som tam bol idol, teraz iba oblúbený.Čím by to mohlo byť?
lopata
Idolized
Posts: 104
Joined: Wed Oct 09, 2013 6:01 pm

Re: New Hope

Post by lopata »

Gaskall wrote:Zdravím štve ma menší detail. Hrám Resurrection druhý krát a v New hope som poplnil všetky úlohy tak isto ako pri prvom hraní. v prvej hre som tam bol idol, teraz iba oblúbený.Čím by to mohlo byť?
mně idol naskočil po zavedení karavan ze Seditu
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Zakysy

Post by feťák8 »

Jsem na tom stejně jako lopata.
Image
praetorian
Liked
Posts: 57
Joined: Sat Oct 26, 2013 11:58 am

Re: New Hope

Post by praetorian »

lopata wrote:mně idol naskočil po zavedení karavan ze Seditu
to sa dá? lebo Keriin foter to síce spomenul, ale keď som išiel do New Hope tak som to nemal v možnostiach dialógu so starostkou. na konci hry bolo spomenuté, že New Hope zaniklo.
valcik
Betatester
Posts: 122
Joined: Fri Oct 04, 2013 10:40 am

Re: Zakysy

Post by valcik »

praetorian:
Demetre to síce v dialógu spomenie, ale úlohu získaš od jeho asistenta.
praetorian
Liked
Posts: 57
Joined: Sat Oct 26, 2013 11:58 am

Re: Zakysy

Post by praetorian »

ah fakt, veď on je mešuge :D quest zadáva asistent. to ma nenapadlo.
User avatar
gordon
Liked
Posts: 63
Joined: Fri Oct 11, 2013 3:53 am

Problém s Crimson Caravan

Post by gordon »

Nevím jestli je to bug, nebo jen špatně hledám, ale mám problém s Crimson Caravan. Došlo mi to až když možná bylo pozdě. Když jsem prve potkal Demetera a řekl mu o práci, poslal mě za Keri. Místo jednání o práci jsem jí ale rovnou vzal do party. Pak jsem tuším přišel po nějaké době k Demetrovi a předávali jsme si odjištěný granát. Práce žádná. A teď když k němu přijdu, tak na mě vybafne kde jsem, že karavany čekají. Zkoušel jsem prohodit slovo s někým dalším okolo, ale nikdo se mnou nezačne rozhovor.
Je to normální? Nebyla chyba, že jsem nejdřív nevzal práci a pak teprve Keri?
Mám v Seditu rozdělaný quest se zabitím nájezdníků a Sancheze. Dostanu nějaký job od Crimsonů až potom?
Vyloženě mě to nebrzdí, ale někde jsem tu četl, že pro Crimsony toho jde dělat víc, než jen karavany.
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Problém s Crimson Caravan

Post by Daemon »

Kdyby ses Keri zeptal na práci, tak by ti stejně řekla, že máš jít za Johnym, že její otec se jí pořád snaží zapojit, i když ona o to moc nestojí. Johny je v přístavku vedle místnosti, kde je Demetre. Je to stejný člověk, co ti zadává karavany od Crimsonů.
User avatar
gordon
Liked
Posts: 63
Joined: Fri Oct 11, 2013 3:53 am

Re: Problém s Crimson Caravan

Post by gordon »

Daemon wrote:Kdyby ses Keri zeptal na práci, tak by ti stejně řekla, že máš jít za Johnym, že její otec se jí pořád snaží zapojit, i když ona o to moc nestojí. Johny je v přístavku vedle místnosti, kde je Demetre. Je to stejný člověk, co ti zadává karavany od Crimsonů.
Aha, tak to je jediný člověk, za kterým jsem znova nešel. Někdy ze začátku tvrdil, že je jen poskok. Možná si ho ale pletu s poskokem jinde. Tak to večír zkusím.

Díky
dYk
Neutral
Posts: 1
Joined: Fri Nov 22, 2013 11:44 am

co dál???

Post by dYk »

mam problem: vystrilel sem zakladnu mutantu vzal holodisk pokecal s ghoulem a kdyz prijdu k lovcum a dam jim holodisk tak me chtej hned sejmout protoze sem trinactka a kdyz pridu do zaklady obrody tak to samy......co mam jako delat?
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: co dál???

Post by feťák8 »

Jak moc je neřešitelná situace s Lovci, to nevím. Ale do základny Obrody pochopitelně nemůžeš přijít jako normál a jako Třináctka. Proto ti ten ghoul, se kterým jsi mluvil, řekl o hromadě kamení, do které ukryl róbu. :wink: Před ghouly musíš skrýt obličej, v čemž pomůže róba nebo energozbroj.
Jo a přesouvám do Zákysů, máme tu straně moc témat a čert aby se v nich vyznal.
Image
hanzi161
Accepted
Posts: 27
Joined: Sat Oct 26, 2013 4:04 pm

Re: Zakysy

Post by hanzi161 »

Zrovna jsem na to psal odpověď a najednou, že téma neexistuje... koukam, že jsi mi to přesunul před nosem :D

Moc sis u Locvců otevřel hubu ohledně svého příběhu :) Nemusel jsi prve Sebastianovi řikat nic o tom, že si na nic nepamatuješ atd., úkol jde příjmout i bez tohodle vyprávění. Teď tě prostě napadne, když zjistí, že jsi mutant. A v Obrodě tě nenapadnou, pokud máš na sobě róbu nebo energozbroj (něco, co ti zakrývá celé tělo) a nebudeš jim vykládat, že jsi obrozený :D
Post Reply