Zakysy

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Gohan
Accepted
Posts: 14
Joined: Thu Nov 21, 2013 9:39 pm

Re: Zakysy

Post by Gohan »

Kasíno v seditu ztracené čtvri aka mexicky masakr Gabrielovou opakovačkou

Jak na to? Nahoru mě Sanchez nechce pustit, protože rád prý sdílím lóže s ghouly.
Jakmile mu nasolím jednu sniperkou do oka, Gabriel se rozhodne, že logická reakce je vysolit dávku přes celou hospodu a trefit X ožralů.
Obyvatelé seditu se rozhodnou, že rozumná reakce je začít mlátit ozbrojené mexikány pěstmi.
Mexikán ve vedlejší místnosti pro jistotu vysolí dávku do krupiérky.
Mexikáni venku začnou hromadnou genocidu obyvatel Seditu.

Jak můžu zabít Sancheze a Rodrigueze aniž bych rozpoutal tohle peklo?
Nahoru po schodech se můžu dostat tak, že začnu combat dole a použiju schody v combatu, ale mám pocit že když vystřílím
celé horní patro, tak se situace dole bude pouze opakovat a masakru se nevyhnu. Nejhorší je, že moje karma dostává
čočku ža to, že Obyvatelé seditu opojení alkoholem si myslí , že když půjdou na mexičana se samopalem pěstma, tak jim to projde.
praetorian
Liked
Posts: 57
Joined: Sat Oct 26, 2013 11:58 am

Re: Zakysy

Post by praetorian »

presne kvôli tomu masakru som sa to snažil rozohrať x-krát, ale vždy to skončilo len totálnym vyhladením :(
najhoršie je, že za každého civila ktorého mexikánci odprásknu stráca hráč karmu...
valcik
Betatester
Posts: 122
Joined: Fri Oct 04, 2013 10:40 am

Re: Zakysy

Post by valcik »

Gohan:
Skús hneď od dverí vypáliť cez celú miestnosť jedinú strelu na Sancheza, ešte v tom istom kole vylez na ulicu a banditi sa pohrnú za tebou. Na ulici ich môžeš veselo masakrovať, civilisti zostanú v kasíne. Už sa to tu spomínalo a myslím, že autori v niektorom patchi túto prestrelku trošku upravia.
User avatar
gordon
Liked
Posts: 63
Joined: Fri Oct 11, 2013 3:53 am

Re: Zakysy

Post by gordon »

Už se to tu někde hodně řešilo a nejlepší rada asi je, začít bitku v domě dealera (jak tam leží ti zfetovaní po zemi). Mexikáni postupně začnou přicházet. Já pak sice musel vyjít ven a dojít si pro mexikány u ohrady a pak nahoru podél kasína ke dveřím přímo do baru, ale najednou se vždy objevili venku 1, či 2. Stejně jako Gabriel, který se nestihl dost přiblížit a jen vyšel z vrat, tak schytal pár střel. Do baru jsem došel, už když byl čistej. A pak po schodech nahoru, kde žádná špatná pověst už nehrozí. :)
Jen se stalo, že v bojovém módu Lystra střílela po zdrogovaných dětech na ulici. Nevím, jestli to byla náhoda, nebo nějaký záměr. 8) Mimo boj děti ani neútočily, ani po nich nikdo nešel.
Gohan
Accepted
Posts: 14
Joined: Thu Nov 21, 2013 9:39 pm

Re: Zakysy

Post by Gohan »

Já to vyřešil tak že jsem chodil po schodech nahoru a dolu dokud jsem nevystřílel bar, nejdřív Sanchez, pak Gabriel a pak zbytek mexikánů v baru.
Potom jsem vystřílel horní patro a potom jsem zase slezl do baru, vylezl bočníma dveřma, na druhé straně byl jeden mexikán, toho jsem sundal, pak přiběhl ještě jeden no a z lokace jsem vylezl vrchem. Ještě tam je dost mexikánů, ale momentálně tam nic nepotřebuju, snad jen odnést drogy do corathu , ale to můžu udělat později.

Sice škoda že jsem musel použít takový cheese, ale lepší než trávit hodinu vystřílením celé lokace.
hanzi161
Accepted
Posts: 27
Joined: Sat Oct 26, 2013 4:04 pm

Re: Zakysy

Post by hanzi161 »

Jednoduše se postavíte vedle Sancheze a napálíte to do něj, pak se schováte nahoru na záchody a oni si k vám budou postupně chodit a vždy když vlezou do dveří, tak to koupí. Pokud vám parťáci lezou sami za nima, tak jim na tenhle boj nastavte "Stůj na jednom místě" a je to :wink:
Cacctus
Neutral
Posts: 6
Joined: Tue Nov 19, 2013 11:18 pm

Bezvychodny final kvest

Post by Cacctus »

Ahoj vsem,

po prekonani bugu se save/load problemem jsme se zdarne dostal na konec hry. Ovsem zde nastal zrejme neresitelny zakys. Pod taktovkou cisarovny jsem vtrhl na Obrodu. Vymlatil jsem Vault a pak i zakladnu na povrchu(coz byl btw asi muj nejvostrejsi souboj ve falloutech). Po tom co jsem vsechny zabil nevim jak dal protoze: Ti dva panove co se mnou cisarovna poslala porad melou neco o tom, ze musim dokoncit ukol. V zakladne uz neni nikdo koho bych mohl zabit a ven se dverma nedostanu, prestoze je venku jeste par lovcu je na zabiti. A pokud se posun v deji kona na zaklade hacknuti terminalu v laboratori, tak i se svyma 96 procentama vedy toho nejsem schopen. Takze ted marne bloudim a hledam konec. Ve vaultu se vratit po lane ve vytahu taky nemuzu. Poradte prosim pokud jsem neco neprehledl, tak opravdu uz nevim.
Sarin
Liked
Posts: 99
Joined: Sun Oct 06, 2013 2:54 pm

Re: Bezvychodny final kvest

Post by Sarin »

Tak teď nevím jestli mluvíš o základně Obrody nebo Vaultu 16, to jsou různé věci.

Vault 16 za Císařství dokončíš tím že odpálíš výbušninu v tunelu mezi základnou Lovců a Vaultem. Základnu Obrody jde, pokud vím zničit několika způsoby I bez použití vědy.
Cacctus
Neutral
Posts: 6
Joined: Tue Nov 19, 2013 11:18 pm

Re: Bezvychodny final kvest

Post by Cacctus »

Sarin wrote:Tak teď nevím jestli mluvíš o základně Obrody nebo Vaultu 16, to jsou různé věci.

Vault 16 za Císařství dokončíš tím že odpálíš výbušninu v tunelu mezi základnou Lovců a Vaultem. Základnu Obrody jde, pokud vím zničit několika způsoby I bez použití vědy.
A sakra tak to jsem asi dohral:) Ja jsem vybusniny odpalili, kdyz jsem vymlatil zakladnu nahore:p Asi jsem si poradne neprecetl zadani kvestu a bylo mi divne na co jsou ty plasticke trhaviny:D Jsem je odpaloval h hlavniho pocitace ve Vaultu:) Kazdopadne diky za pomoc snad mam jeste nekde nejakej sikovnej save.

Edit: Vyzkouseno kvest pro cisarstvi splnen. Tim padem jsem hru dohral? nebo je zde jeste neco. Nejak se mi to nezda:)
Sarin
Liked
Posts: 99
Joined: Sun Oct 06, 2013 2:54 pm

Re: Zakysy

Post by Sarin »

Hra končí v základně Obrody. To není to samé jako Vault 16 nebo základna Lovců. Z toho co tady popisuješ to zní jako kdyby sis to pletl.

Normálně by tě měl dál nasměrovat Sebastian, ale z toho co tady píšeš to vypadá že je už tuhej. Nevím jestli tě dál může poslat ještě někdo, nebo prostě musíš sám najít tábor mutantů kde to pokračuje....
Cacctus
Neutral
Posts: 6
Joined: Tue Nov 19, 2013 11:18 pm

Re: Zakysy

Post by Cacctus »

Sarin wrote:Hra končí v základně Obrody. To není to samé jako Vault 16 nebo základna Lovců. Z toho co tady popisuješ to zní jako kdyby sis to pletl.

Normálně by tě měl dál nasměrovat Sebastian, ale z toho co tady píšeš to vypadá že je už tuhej. Nevím jestli tě dál může poslat ještě někdo, nebo prostě musíš sám najít tábor mutantů kde to pokračuje....
A sakra:D tak ja jsem to pro jistotu vykrouhal jak v tom vaultu 16 a pak i v dalsi lokaci a pak i vytahem nahoru v te lokaci:p Vcetne toho Sebastiana. Asi jsem chytl trosku rage:D Byl sice tvrdej orisek ovsem na me podloudne takticke finesy nestacil chlapec:D Ale procestoval sem mapu a nasel i zakladnu mutantu. Takze neda se nic delat. Prvni hrani bude proste jen stylem zabij vsechny co vidis:D KAzdopadne diky za nasmerovani. To bude tim ze jsem zavislej na psychu a zrejme sem se neudrzel no:D
Gohan
Accepted
Posts: 14
Joined: Thu Nov 21, 2013 9:39 pm

Re: Zakysy

Post by Gohan »

Zdravím , absolutně netuším kde sehnat součástku na opravu generátoru. Poradí mi někdo?
Díky
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Zakysy

Post by feťák8 »

Ahoj, navštiv v Seditu Ztracenou čtvrť a promluv s Charliem. Je to takový žebrák. Součástku ti sice nedá, ale měl by tě k ní nasměrovat. :)
Image
Gohan
Accepted
Posts: 14
Joined: Thu Nov 21, 2013 9:39 pm

Re: Zakysy

Post by Gohan »

Charlie mi dal úkol odnést haraburtí na vrakoviště.
V souvislosti s tím jsem dostal Třícestný Plazma-transformer. Je to tak součástka?

EDIT: Našel jsem jim dal jsem ji Keri do inventáře a potom vypadala tak nějak nenápadně.
praetorian
Liked
Posts: 57
Joined: Sat Oct 26, 2013 11:58 am

Re: Zakysy

Post by praetorian »

Gohan: Plazma-transformer je na upgrade energetických zbraní v pozdejšej časti hry.
Post Reply