[spoilery] Císařství

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: [spoilery] Císařství

Post by Daemon »

Pěkné. Jak málo někdy může rozhodnout o smrti celé skupiny lidí :-) Když se to tak vezme, chová se to logicky. Žoldáci nevědí, že jejich zaměstnavatel je mrtvý, a tak na něj čekají a čekají a čekají... :twisted:
Gatts
Accepted
Posts: 28
Joined: Fri Oct 11, 2013 4:07 pm

Re: [spoilery] Císařství

Post by Gatts »

Daemon wrote:Pěkné. Jak málo někdy může rozhodnout o smrti celé skupiny lidí :-) Když se to tak vezme, chová se to logicky. Žoldáci nevědí, že jejich zaměstnavatel je mrtvý, a tak na něj čekají a čekají a čekají... :twisted:
Vidis, ale to je dobry postreh, s tym "ako malo moze rozhodnut o existencii celej skupiny"
Stalo sa mi to aj Corrathe, kde mi chcel vrazit jeden banik a cele mesto muselo kvoli tomu zomriet.
To iste v cisarstve.
To iste s lovcami (len ich strazca bol drzi, ostatnych som nechcel zabit, ale ked to inak neslo)
Pritom by stacilo keby niekto z nich povedal "a dost, podme to vyriesit bez zbrani"
Ja sa fakt snazim hrat mierovou cestou dobraka... ale tak nejak su vsetci moc napjati, alebo nervozni a jedno zle slovo a bum, cele mesto umrie.
No hej, mohol by som skratka ujst a dufat ze ked sa vratim po 2 mesiacoch ze zabudnu, ale nezabudnu. Tak neutekam.
A ked uz bojujes a ide na teba rozculene decko ozbrojene holymi rukami, no nezmackni spust.

Takze okrem save/load, by este priamo v hre mohlo byt pocas rozhovorov v zatvorke (ak ma clovek vysoke IQ aj SPEECH) [ends in combat] a tomu by som sa vyhol.
A / alebo aj, moznost ukoncit boj a nejak sa uzmierit. Zaplatit pokutu, odsediet si v base, alebo byt na cas x vykazany, a po case x sa vratit a vsetko bude OK.
Osel
Neutral
Posts: 2
Joined: Mon Oct 14, 2013 3:37 am

Re: [spoilery] Císařství

Post by Osel »

No, při problému vpouštění do města se stále nabízí stejný (a velmi pohodlný) trýček jako na vpouštění do Vault city bez propustky a bez občanství: když dorazíš do města a vybíráš si na screenu ve které části se v něm vynoříš, nevybírej na screenu ale na číslech, což volně přeloženo znamená "zmáčkni pětku na klávesnici a seš tam"

doufám, že pro ty kdož to neznají to bude k užitku..

na oplátku bych byl rád kdybyste mi někdo poradili kde najdu tu zatracenou pulzní pistoli
Sarin
Liked
Posts: 99
Joined: Sun Oct 06, 2013 2:54 pm

Re: [spoilery] Císařství

Post by Sarin »

Osel wrote:No, při problému vpouštění do města se stále nabízí stejný (a velmi pohodlný) trýček jako na vpouštění do Vault city bez propustky a bez občanství: když dorazíš do města a vybíráš si na screenu ve které části se v něm vynoříš, nevybírej na screenu ale na číslech, což volně přeloženo znamená "zmáčkni pětku na klávesnici a seš tam"

doufám, že pro ty kdož to neznají to bude k užitku..

na oplátku bych byl rád kdybyste mi někdo poradili kde najdu tu zatracenou pulzní pistoli
Vím minimálně o třech řešeních. Chuck má jednu, skrze dialog, můžeš překecat děcko v Císařství ať se přidá k armádě a pak může pro tebe jednu ukrást, a nebo štípnout plány z paláce.
Osel
Neutral
Posts: 2
Joined: Mon Oct 14, 2013 3:37 am

Re: [spoilery] Císařství

Post by Osel »

No, při problému vpouštění do města se stále nabízí stejný (a velmi pohodlný) trýček jako na vpouštění do Vault city bez propustky a bez občanství: když dorazíš do města a vybíráš si na screenu ve které části se v něm vynoříš, nevybírej na screenu ale na číslech, což volně přeloženo znamená "zmáčkni pětku na klávesnici a seš tam"

doufám, že pro ty kdož to neznají to bude k užitku..

na oplátku bych byl rád kdybyste mi někdo poradili kde najdu tu zatracenou pulzní pistoli[/quote]

Vím minimálně o třech řešeních. Chuck má jednu, skrze dialog, můžeš překecat děcko v Císařství ať se přidá k armádě a pak může pro tebe jednu ukrást, a nebo štípnout plány z paláce.[/quote]

mmm, tak to neni moc dobrý. Chuck je mrtvej, dítěti jsem řekl ať zabije svoje rodiče :D takže se se mnou už nechce bavit a palác už jsem prozkoumal a předpokládam, že plány jsou v některý ze zamčenejch beden nebo skříněk takže trávím poslední dny lockpickovánim který mam hodně mizivý páč se mi nedaří otevřít vůbec nic i s rozšířenou sadou paklíčů, je to zábava..
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: [spoilery] Císařství

Post by feťák8 »

Ještě je ta pistol ve Vaultu16, má ji u sebe jeden z vojáků, co šli prozkoumat 2. patro a nepřežili.
Image
User avatar
Ratman
Resurrection team member
Posts: 61
Joined: Fri Dec 14, 2007 11:02 pm
Contact:

Re: [spoilery] Císařství

Post by Ratman »

Nezoufej,ta pistole se dá ve tvém případě ještě furt získat :wink:
Samota v pustině vás často dohání k šílenství. Jediné, co mi pomáhá udržet si smysl pro realitu, je přátelství s mojí sbírkou zpívajících brambor.
User avatar
gordon
Liked
Posts: 63
Joined: Fri Oct 11, 2013 3:53 am

Re: [spoilery] Císařství

Post by gordon »

Mám dva dotazy

1) Jde zjistit informace o Chuckovi od náborového důstojníka jinak, než že s ním budu ... no víte co. :oops: ? Řeč zkusmo na 150 nepomohla.

2) Co se stane, když po setkání s "Anonymem" nejdu pomoct rádci napdanout Císařství, ale řeknu, že to nechám na něm? Neměl jsem čas to zkoušet a ještě nějakou dobu nebudu. Jen mě to zajímá, protože jsem to na něm nechal a pak přišel k bráně a "vrátný" na mě prskal, že tam nejsem vítaný. Je to proto, že jsem srab a nebo proto, že vyhrála Elysa?
lopata
Idolized
Posts: 104
Joined: Wed Oct 09, 2013 6:01 pm

Re: [spoilery] Císařství

Post by lopata »

gordon wrote:Mám dva dotazy

1) Jde zjistit informace o Chuckovi od náborového důstojníka jinak, než že s ním budu ... no víte co. :oops: ? Řeč zkusmo na 150 nepomohla.

2) Co se stane, když po setkání s "Anonymem" nejdu pomoct rádci napdanout Císařství, ale řeknu, že to nechám na něm? Neměl jsem čas to zkoušet a ještě nějakou dobu nebudu. Jen mě to zajímá, protože jsem to na něm nechal a pak přišel k bráně a "vrátný" na mě prskal, že tam nejsem vítaný. Je to proto, že jsem srab a nebo proto, že vyhrála Elysa?
okradeš ho má u sebe vzkaz od Chucka ale já jsem raději volil ten sexík toho není nikdy dost :D
User avatar
gordon
Liked
Posts: 63
Joined: Fri Oct 11, 2013 3:53 am

Re: [spoilery] Císařství

Post by gordon »

A ještě jeden dotaz. Jak dlouho bude čekat rádkyně, než přijdu po té "SMS"? Když si mezi tím vyřídím ještě tak týden jiných questů, nebo i dýl ... počká? :D
User avatar
gordon
Liked
Posts: 63
Joined: Fri Oct 11, 2013 3:53 am

Re: [spoilery] Císařství

Post by gordon »

Tak rádkyně zatím čeká dva týdny. Necítím se na ten závěrečný souboj a tak chci trochu napřed dovybavit sebe i parťačku.

Mám dotaz. Jak jde zvládnout ten souboj v hale? Kromě velmi dobře vyzbrojených poskoků rádkyně tam ještě jsou informační roboti a hlavně ti dva raketoví. Buď nevydržím já, nebo ještě dřív zabijou Arona. Zkusil jsem se i zdekovat stranou, ale dopadne to děsivou porážkou.
Je na to nějaký fígl? Jde třeba nějak hacknout ten systém? Já hacknul počítač v náborové kanceláři, ale získal jsem prý jen běžné informace o náboru. Dostanu s lepší vědou víc? Kolik jí případně potřebuju?
Jak jste tento quest řešili vy? Zvládl to někdo standardním postupem, bez nějakého dějového předbíhání? Před setkáním s "Anonymem" vlastně člověk vůbec netuší, do čeho jde. Zvládl to někdo napoprvé?

Dík předem za vyčerpávají odpovědi a radu.
Sarin
Liked
Posts: 99
Joined: Sun Oct 06, 2013 2:54 pm

Re: [spoilery] Císařství

Post by Sarin »

Pokud máš dostatečnou vědu, tak můžeš před bojem vyřadit roboty přes terminál v levém dolním rohu místnosti.

Edit: nečtu pořádně.
Last edited by Sarin on Sat Oct 26, 2013 2:59 pm, edited 1 time in total.
Fext
Neutral
Posts: 2
Joined: Fri Oct 11, 2013 9:33 am

Re: [spoilery] Císařství

Post by Fext »

gordon wrote:Tak rádkyně zatím čeká dva týdny. Necítím se na ten závěrečný souboj a tak chci trochu napřed dovybavit sebe i parťačku.

Mám dotaz. Jak jde zvládnout ten souboj v hale? Kromě velmi dobře vyzbrojených poskoků rádkyně tam ještě jsou informační roboti a hlavně ti dva raketoví. Buď nevydržím já, nebo ještě dřív zabijou Arona. Zkusil jsem se i zdekovat stranou, ale dopadne to děsivou porážkou.
Je na to nějaký fígl? Jde třeba nějak hacknout ten systém? Já hacknul počítač v náborové kanceláři, ale získal jsem prý jen běžné informace o náboru. Dostanu s lepší vědou víc? Kolik jí případně potřebuju?
Jak jste tento quest řešili vy? Zvládl to někdo standardním postupem, bez nějakého dějového předbíhání? Před setkáním s "Anonymem" vlastně člověk vůbec netuší, do čeho jde. Zvládl to někdo napoprvé?

Dík předem za vyčerpávají odpovědi a radu.
Ten boj v hale jde vyresit jedinou smrti, kdyz zabijes Elysu, boj konci. Takze mirena strelba do oka to jisti :)
User avatar
gordon
Liked
Posts: 63
Joined: Fri Oct 11, 2013 3:53 am

Re: [spoilery] Císařství

Post by gordon »

Fext: To mě napadlo, ale ona je snad neprůstřelná. Žel Bohu mám rychlostřelce.

Sarin: Tak to zkouknu. To by šlo. :D
praetorian
Liked
Posts: 57
Joined: Sat Oct 26, 2013 11:58 am

Re: [spoilery] Císařství

Post by praetorian »

mám otázky k cisárstvu. obsahuje SPOILERY, označte myšou na prečítanie.

1) kto zadá quest na zabitie pedofila obchodníka Chucka? už som ho sejmul (len tak pre radosť) a zistil som čo je zač, ale nechcem kaziť následnosť questov tak som si to loadol.
2) ako mám pomôcť žene s 6-prstým deckom z predmestia? našiel som len možnosť ohlásiť dieťa lovcom, ktorí jej chcú odrezať nohy. to neni moc kóšer, tak som to tiež loadol.
3) dá sa nejako vylúpiť sklad zásobovacej úradníčke? mám electronic lockpick + skill na 80%, ale zatiaľ to nejde. oplatí sa to vôbec riskovať?
4) kto zadá quest na oslobodenie zajatcov od lovcov orgánov?

vopred díky.
Post Reply