Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

User avatar
Powerack
Liked
Posts: 82
Joined: Mon Oct 07, 2013 8:50 am
Location: Tam bys nedošel
Contact:

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by Powerack »

MFC jde sehnat v císařství. Pokud hrajete za ně... Pokud ne, kupujte od toho pedofila :wink:
Kein
Liked
Posts: 90
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:06 pm

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by Kein »

Jo v císařství jsou, ale šeredně málo. Ale lepší než drátem do oka.
User avatar
Powerack
Liked
Posts: 82
Joined: Mon Oct 07, 2013 8:50 am
Location: Tam bys nedošel
Contact:

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by Powerack »

No, pokud hraješ za energeťáka, doporučuju buď pistoli, nebo odlehčenou pušku. Obojí žere jen malý energetický a ty se daj sehnat v klidu i v jinejch městech.
Sarin
Liked
Posts: 99
Joined: Sun Oct 06, 2013 2:54 pm

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by Sarin »

Aha...já se zatím s nikým v Albereque (jaxetosakrapíše) moc nevybavoval. Jen jel s karavanou, našel dva obchodníky, prodal jim věci, a zpátky...takhle to šlo párkrát dokola.
Kein
Liked
Posts: 90
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:06 pm

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by Kein »

Lze nějak získat palsmovou pušku? Vím, že jednu má ghoul v Základně obrody, ale nějak se mi nedaří ji z něj vymámit.
Blister
Accepted
Posts: 24
Joined: Sat Oct 05, 2013 11:30 am

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by Blister »

Kein wrote:Lze nějak získat palsmovou pušku? Vím, že jednu má ghoul v Základně obrody, ale nějak se mi nedaří ji z něj vymámit.
Na základně obrody v modré 6. se dá sehnat plasmová i obdoba turboplasmové pušky, ale musíš pokosit strážné.
Kein
Liked
Posts: 90
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:06 pm

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by Kein »

A nezaútoči na mě pak celá zákaldna?

btw.: Jak získat náboje do Gauss pušky?
Blister
Accepted
Posts: 24
Joined: Sat Oct 05, 2013 11:30 am

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by Blister »

Asi ano a náboje do gauss pušky sem sehnal jen 5 zakladnich + 20 dodatecnych.
User avatar
Lister.Ister
Liked
Posts: 78
Joined: Tue Oct 08, 2013 4:42 pm

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by Lister.Ister »

Blister wrote:Asi ano a náboje do gauss pušky sem sehnal jen 5 zakladnich + 20 dodatecnych.
Jak se ti to povedlo? Já jsem dostal Gaussovku, vystřílel jsem celí zásobník(5) na zkušební roboty a ten ghoul pořád říká, že jsem jí nevyzkoušel.
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by Daemon »

Lister.Ister wrote:
Blister wrote:Asi ano a náboje do gauss pušky sem sehnal jen 5 zakladnich + 20 dodatecnych.
Jak se ti to povedlo? Já jsem dostal Gaussovku, vystřílel jsem celí zásobník(5) na zkušební roboty a ten ghoul pořád říká, že jsem jí nevyzkoušel.
Jestli si opravdu vystřílel všech 5 na roboty na střelnici a Chris na to nereaguje, tak to vypadá na chybu :( Kouknem na to.
User avatar
Lister.Ister
Liked
Posts: 78
Joined: Tue Oct 08, 2013 4:42 pm

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by Lister.Ister »

Daemon wrote:
Lister.Ister wrote:
Blister wrote:Asi ano a náboje do gauss pušky sem sehnal jen 5 zakladnich + 20 dodatecnych.
Jak se ti to povedlo? Já jsem dostal Gaussovku, vystřílel jsem celí zásobník(5) na zkušební roboty a ten ghoul pořád říká, že jsem jí nevyzkoušel.
Jestli si opravdu vystřílel všech 5 na roboty na střelnici a Chris na to nereaguje, tak to vypadá na chybu :( Kouknem na to.
Už jsem na to přišel. Měl jsem nahackovaný roboty v základně, aby v případě boje byli se mnou. Při přechodu na další kolo ke mě automaticky chtěli dojít a v tom byl problém, protože si hra myslela, že jsem žádného robota nezničil. Stačilo obranný roboty deaktivovat a už to funguje jak má.
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by Daemon »

Lister.Ister wrote:Už jsem na to přišel. Měl jsem nahackovaný roboty v základně, aby v případě boje byli se mnou. Při přechodu na další kolo ke mě automaticky chtěli dojít a v tom byl problém, protože si hra myslela, že jsem žádného robota nezničil. Stačilo obranný roboty deaktivovat a už to funguje jak má.
To se mi moc nezdá, roboti na střelnici jsou na těch bezpečnostních nezávislí. To bude spíš náhoda, problém bude v něčem jiném. Tipoval bych třeba v tom, že jsi jednou z těch 5 střel minul.
Kein
Liked
Posts: 90
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:06 pm

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by Kein »

Daemon wrote:
Lister.Ister wrote:
Blister wrote:Asi ano a náboje do gauss pušky sem sehnal jen 5 zakladnich + 20 dodatecnych.
Jak se ti to povedlo? Já jsem dostal Gaussovku, vystřílel jsem celí zásobník(5) na zkušební roboty a ten ghoul pořád říká, že jsem jí nevyzkoušel.
Jestli si opravdu vystřílel všech 5 na roboty na střelnici a Chris na to nereaguje, tak to vypadá na chybu :( Kouknem na to.
Jo chyba to je, taky se mi to stalo - roboti na střelnici musí všichni exnout - dopižlej je jinou zbraní a script se ti posune dál.
Blister
Accepted
Posts: 24
Joined: Sat Oct 05, 2013 11:30 am

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by Blister »

Kein wrote:Jo chyba to je, taky se mi to stalo - roboti na střelnici musí všichni exnout - dopižlej je jinou zbraní a script se ti posune dál.
Mě vše fungovalo tak jak má, 5x sem vystřelil (zabil jednoho robota a druhého zranil) a odevzdal.
Kein
Liked
Posts: 90
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:06 pm

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by Kein »

Mě ne. Načnul jsem tak trochu všechny a pak zašel za ghoulem a nic. Tak jsem se vrátil a dorazil je snipou a už to šlo.
Post Reply