Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by feťák8 »

Blister wrote:
Kein wrote:Lze nějak získat palsmovou pušku? Vím, že jednu má ghoul v Základně obrody, ale nějak se mi nedaří ji z něj vymámit.
Na základně obrody v modré 6. se dá sehnat plasmová i obdoba turboplasmové pušky, ale musíš pokosit strážné.
Přesně. Puška od Briana z modré 6 je jednoznačně nejlepší. Střelba za 4AP umožní postřílet posádku základny Obrody jak králíky. :mrgreen: Akorát bych se k ní těžko dostal bez Spasitelova rotačáku.
Image
User avatar
Barbucha
Liked
Posts: 74
Joined: Fri Oct 04, 2013 11:33 am

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by Barbucha »

Zajímala by mě jedna věc. Vím, že ve hře jsou nové zbraně a různé úpravy střelných zbraní, ale říkám si. Existuji ve hře také nějaké nové chladné zbraně? Nějaké, které se dají například vylepšit (naostřit apod). Protože pokud ne, tak jsou zvýhodněny jen střelci a na hráče, kteří se specializují na chladné zbraně se zapomnělo. Jak to teda je? Jde mi jen o to, že by jsem chtěl rozehrát novou hru a vybrat si specializaci na chladné zbraně. Nechtěl bych v polovině hry zjistit, že si musím vystačit jen s nějakým nožem, případně s rozparovačem na energetické články. Tohle jsem si užil již ve Fallout 2 a byla by škoda, kdybych musel hrát stejnou hru,ve stejném stylu.
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by feťák8 »

Barbucha wrote:Zajímala by mě jedna věc. Vím, že ve hře jsou nové zbraně a různé úpravy střelných zbraní, ale říkám si. Existuji ve hře také nějaké nové chladné zbraně? Nějaké, které se dají například vylepšit (naostřit apod). Protože pokud ne, tak jsou zvýhodněny jen střelci a na hráče, kteří se specializují na chladné zbraně se zapomnělo. Jak to teda je? Jde mi jen o to, že by jsem chtěl rozehrát novou hru a vybrat si specializaci na chladné zbraně. Nechtěl bych v polovině hry zjistit, že si musím vystačit jen s nějakým nožem, případně s rozparovačem na energetické články. Tohle jsem si užil již ve Fallout 2 a byla by škoda, kdybych musel hrát stejnou hru,ve stejném stylu.
No dávat takovou Obrodu jenom ripperem nebo superkladivem by bylo trošku peklo. Ale buď bez obav, protože pomocí knížek si můžeš vylepšit skill třeba u lehkých zbraní. Já u prvního hraní musel dodatečně investovat do energetiky, protože řeč ani vědu jsem neměl tak vysoko, abych zvládl dohrát hru bez většího násilí. Jinak z novějších zbraní pro milovníky chladných jsem objevil (zatím) akorát Vexův nůž z Albuquerque*, což je něco na způsob zbraně Malý Ježíš z F2.


*Proč mám pocit, že tvůrci hry musí mít děsnou srandu z toho, jak polovina lidí na fóru název města zkracuje, případně píše "město s dlouhym názvem"? :lol:
Image
Axar
Accepted
Posts: 34
Joined: Mon Oct 07, 2013 1:53 pm

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by Axar »

Nevím, ale já mikrofůzní články bez problému vždy koupil v císařství. Když potřebujete více článků, jděte se na 5 dní projít do pouště a pak kupte nové zboží, s vybavením není problém.
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by feťák8 »

Pár se jich dá nabrat u Lovců ve spodním patře. Další takhle z hlavy mě napadá Asmodeova jeskyně ve skříňce (50 nábojů). Potom quest pro nájezdníky ze Seditu pří útoku na karavanu (akorát si ty články je potřeba vybojovat :) ). Podzemí Základny mutantů - dalších padesát. Žádná sláva, ale když nestřílíš laser gatlingem, tak nějakou dobu munice vydrží.
Image
User avatar
Lister.Ister
Liked
Posts: 78
Joined: Tue Oct 08, 2013 4:42 pm

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by Lister.Ister »

Barbucha wrote:Zajímala by mě jedna věc. Vím, že ve hře jsou nové zbraně a různé úpravy střelných zbraní, ale říkám si. Existuji ve hře také nějaké nové chladné zbraně? Nějaké, které se dají například vylepšit (naostřit apod). Protože pokud ne, tak jsou zvýhodněny jen střelci a na hráče, kteří se specializují na chladné zbraně se zapomnělo. Jak to teda je? Jde mi jen o to, že by jsem chtěl rozehrát novou hru a vybrat si specializaci na chladné zbraně. Nechtěl bych v polovině hry zjistit, že si musím vystačit jen s nějakým nožem, případně s rozparovačem na energetické články. Tohle jsem si užil již ve Fallout 2 a byla by škoda, kdybych musel hrát stejnou hru,ve stejném stylu.
Já jsem našel snad jen tři nové chladné zbraně: Policejní obušek(pro získávání "dárců"),Vexův nůž(5-19DAM),Velký nůž(6-25DAM). Velký nůž jsem sebral šamanovy v Albuquerque.
NebuIIa
Neutral
Posts: 2
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:36 pm

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by NebuIIa »

Ta od toho strazce vytahu v 6. patre obrody, Plazmova puska P95 je nejkrutejsi co jsem nasel, az dnes jsem poprve dohral.
Bloody
Accepted
Posts: 28
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:44 pm

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by Bloody »

Antimateriálová puška - jak jsem ji dostal do ruky, už jsem ji nesundal, ihned se stala mou nejoblíbenější zbraní z falloutů. Jediné co mi na ní vadí je ten vzhled v ruce, měla by spíš vypadat jako plamenomet, když k její obsluze je obvykle potřeba dvoučlenný tým :) a ten zvuk útočné pušky se taky moc k ní nehodí.. Ale jinak krutá, co výstřel to mrtvola.
Gatts
Accepted
Posts: 28
Joined: Fri Oct 11, 2013 4:07 pm

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by Gatts »

No tu antimaterialovu pusku musim zohnat.
Zatial jedine co mi pomaha prezit (ale nie Kerri) je gatling.
Ked ma napadli Ghoulovia , 8 obycajnych a 7 heavy-armorovvych tak len galting bola zbran, co vedela dostat jedneho (niekedy dvoch) na davku, so vsetkym inym som stracal cas.
Kerri neprezila.. ale nasiel som MFC rotacny (skoca ze tych MFC mam malo aj energy weapons mam nizke)
User avatar
Powerack
Liked
Posts: 82
Joined: Mon Oct 07, 2013 8:50 am
Location: Tam bys nedošel
Contact:

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by Powerack »

feťák8 wrote:*Proč mám pocit, že tvůrci hry musí mít děsnou srandu z toho, jak polovina lidí na fóru název města zkracuje, případně píše "město s dlouhym názvem"? :lol:
No, já říkám radši město na moc písmenek, i když je fakt, že víc, než vesnička má středisková to určitě nebude :D

KIaždopádně souhlasím s tebou. A za OT se samozřejmě omlouvám. Pravděpodobně to bylo městeško někde z mapy, nabo z něčí hlavy... :P
Sarin
Liked
Posts: 99
Joined: Sun Oct 06, 2013 2:54 pm

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by Sarin »

Edit znovam at nemusím doublepostnout. Jak se dá ta odlehčená plasma sehnat? Do císařského města jsem se dostal, ale po prolezení snad všeho jsem žádnou nenašel. Už mě napadá jen sehnat si výbušninu, zapnout a dát jí do inventáře někomu s tou bouchačkou...

Edit: a ani to nefungovalo, jak může voják přežít výbuch plastické trhaviny v jeho inventáři....

A ještě tak mimochodem....v Císařském městě se prodává jeden samopal, zkoušel ho už někdo? Je dost drahej, takže jsem ho vyzkoušet nemohl....
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by feťák8 »

Sarin wrote:Edit znovam at nemusím doublepostnout. Jak se dá ta odlehčená plasma sehnat? Do císařského města jsem se dostal, ale po prolezení snad všeho jsem žádnou nenašel. Už mě napadá jen sehnat si výbušninu, zapnout a dát jí do inventáře někomu s tou bouchačkou...
Nejsnadnější cesta je plnit úkoly pro Anonyma. Vlákat vojáky i Arana do podzemí, postřílet je a sebrat zbraň.
Edit: a ani to nefungovalo, jak může voják přežít výbuch plastické trhaviny v jeho inventáři....
Maj hodně hit bodů, šmejdi :) Jinak mně třeba přežil vězeň v Corathu dva vkradený výbuchy.
A ještě tak mimochodem....v Císařském městě se prodává jeden samopal, zkoušel ho už někdo? Je dost drahej, takže jsem ho vyzkoušet nemohl....
Jestli myslíš ten na 14mm náboje, tak zkoušel. Je perfektní.
Image
User avatar
Barbucha
Liked
Posts: 74
Joined: Fri Oct 04, 2013 11:33 am

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by Barbucha »

Nachází se ve hře alien blaster a nebo solar scorcher?
User avatar
Lister.Ister
Liked
Posts: 78
Joined: Tue Oct 08, 2013 4:42 pm

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by Lister.Ister »

Barbucha wrote:Nachází se ve hře alien blaster a nebo solar scorcher?
Alien blaster se ve hře nachází. Solar scorcher podle mě nenajdeš, jelikož u oný brány se nachazí SG-1 :)
User avatar
Barbucha
Liked
Posts: 74
Joined: Fri Oct 04, 2013 11:33 am

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by Barbucha »

A mohu vědět kde se dá ten alien blaster sehnat? :)
Post Reply