Císařské město

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Post Reply
Sc3r0
Accepted
Posts: 14
Joined: Thu Oct 06, 2016 5:56 pm

Císařské město

Post by Sc3r0 »

Zdravím, jeden z problému je, že nemůžu už navázat rozhovor s paní jenž ztratila toho syna Felixe dole ve sklepě u Chucka. Nemůžu ji říci, jak se v návodu píše o případné adopci Sophie. A druhý problém je, že v návodu je, že mě má Aran nový císař poslat do výtahu, ale žádnou takovou konverzaci nemám na výběr... INT mám 5 a CHA taky 5. A po zabití anonyma má císařská obchodnice jen zátky už nemá žádné další věci jako před tím. Dá se to řešit nějak, díky.
Sc3r0
Accepted
Posts: 14
Joined: Thu Oct 06, 2016 5:56 pm

Re: Císařské město

Post by Sc3r0 »

Tak ten ukol pro císaře arana už jsem vyřešil, už mi přišla od něj zprava...ale ty zbylé dvě záležitosti mě zajímaji.
Sc3r0
Accepted
Posts: 14
Joined: Thu Oct 06, 2016 5:56 pm

Re: Císařské město

Post by Sc3r0 »

Tak po pár minutách zjišťuji, že obchodnice má už vše... ale na tu matku už asi nepřijdu, podle mě jsem si to s ni posral když sem ji oznamoval že je kluk mrtví a že když sem to zjistil tak bych rád viděl svoje prachy... to ji dost nasralo :D
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Císařské město

Post by feťák8 »

Odpověď na mizející zboží máš tady.

Sophii musíš nejprve najít. Poohlédni se po předměstí :wink:
Image
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Císařské město

Post by Daemon »

Jo, když jsi jí naštval, tak se s ní už nemůžeš bavit a tedy ani domluvit tu adopci.
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Císařské město

Post by feťák8 »

Daemon má pravdu, teď už se paní Velasquez asi nepůjde zavděčit. Na druhou stranu, o Sophii by se ještě mohl postarat někdo jiný :twisted:
Image
Sc3r0
Accepted
Posts: 14
Joined: Thu Oct 06, 2016 5:56 pm

Re: Císařské město

Post by Sc3r0 »

Jo mohl, třeba CHuck ve sklepě :D :D :D :D ALe ten už je na sračky.
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Císařské město

Post by feťák8 »

Měl jsem na mysli trochu jinou vazbu v rámci Albuquerque, poněvadž Chcuck je homosexuální pedofil. O Sophii by se mohli zajímat Lovci.
Image
Sc3r0
Accepted
Posts: 14
Joined: Thu Oct 06, 2016 5:56 pm

Re: Císařské město

Post by Sc3r0 »

Jo na to jsem ted přišel, poloviční cena za operaci když jim někoho dovedu. To je super, už jsem začal hledat seznam všech společníku, nechám je rozkrájet :D Tolik zátek totiž nemám a padesat procent sleva to už je něco :D
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Císařské město

Post by feťák8 »

To nebylo řešení, na které jsem odkazoval, ale budiž :D
Image
Post Reply