[spoilery] Postup hrou

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: [spoilery] Postup hrou

Post by feťák8 »

Teslovku jsem neobjevil. Pár úplně nových perků jsem objevil.
Image
Image
Image
marduk
Accepted
Posts: 41
Joined: Tue Oct 08, 2013 5:50 pm

Re: [spoilery] Postup hrou

Post by marduk »

da sa do ztracenej ctvrti dostat inak ako cez paracov?

inak ti najazdnici v ztracenej ctvrti, to su tí v pod domom a maju zaminovanu chodbu?
fojtik
Accepted
Posts: 25
Joined: Fri Oct 11, 2013 7:03 am

Re: [spoilery] Postup hrou

Post by fojtik »

Tak jsem se zasekl ve hre. Mam ve skupine Lysu a Kyru. Odhalil a zabil jsem anonyma. K lovcum jsem se nepridal (ale mam rozresene a splnene 2 ze tri prijimacich ukolu. Poslední plnit nechci - utekla by mi lysa). Mam projite a splnene všechny questy ze vsech lokaci ve hre které znam - New Hope, Rat hole, Sedit (+vrakoviste a asmodeova jeskyne), Corath a Albuquerque. Tedy z výjimkou trtiho ukolu pro prijeti k lovcuk coz plnit nechci.
To mam prochazet mapu naslepo a hledat další lokace? Momentalne prochazim a oklikavam všechny lidi ale furt jsem netrefil na nikoho kdo by mne posunul v deji nebo zadal nejaky úkol.
Cekam kdy se oze novy cisar s ukolem, ale furt nic. Obcas za nim i zajdu. Jinak je zajimave ze v te budove není ani jeden vojak. Jsou tam jen sef bezoecnosti, ten maly kluk a cisar - jinak je budova uplne prazdna. Není to error?
fojtik
Accepted
Posts: 25
Joined: Fri Oct 11, 2013 7:03 am

Re: [spoilery] Postup hrou

Post by fojtik »

Od koho se dozvim o dalších lokacích? O nejakem tom meste mutantu apod?
User avatar
Lister.Ister
Liked
Posts: 78
Joined: Tue Oct 08, 2013 4:42 pm

Re: [spoilery] Postup hrou

Post by Lister.Ister »

fojtik wrote:Od koho se dozvim o dalších lokacích? O nejakem tom meste mutantu apod?
Už se to tu řešilo, napovím, aby jsi zašel na Jih od Albuquerque do Tábora Mutantů.
fojtik
Accepted
Posts: 25
Joined: Fri Oct 11, 2013 7:03 am

Re: [spoilery] Postup hrou

Post by fojtik »

No jo, ale od koho se dozvim ze je na jihu nejaky tabor mutantu? :0) Ja tabor mutantu na mape nemam. Nikdo mi o nem nic nerekl. Alespon si to neuvedomuji.
fojtik
Accepted
Posts: 25
Joined: Fri Oct 11, 2013 7:03 am

Re: [spoilery] Postup hrou

Post by fojtik »

Tedy chápu ze kdybych se pridal k lovcum, dostanu úkol na ziskani nejakeho disku v tabore mutantu - a tabor mi oznaci. Ovšem ja k lovcum nechci. Pridat se k lovcum je jediny způsob jak se o tabore dozvedet? Ja k lovcum kvůli lyse nechci.
User avatar
Lister.Ister
Liked
Posts: 78
Joined: Tue Oct 08, 2013 4:42 pm

Re: [spoilery] Postup hrou

Post by Lister.Ister »

fojtik wrote:Tedy chápu ze kdybych se pridal k lovcum, dostanu úkol na ziskani nejakeho disku v tabore mutantu - a tabor mi oznaci. Ovšem ja k lovcum nechci. Pridat se k lovcum je jediny způsob jak se o tabore dozvedet? Ja k lovcum kvůli lyse nechci.
SPOILER

Tábor Mutantů se nachází v předposledním řádku (myšleno dole) a jeden sloupec doprava od Albuquerque. Jestli ho tam nemáš tak je to bug. Si ulož hru někam jinam a udělej questy pro Lovce, aby jsi viděl, kde ta lokace je. Úkol dostaneš od hlavního šéfa lovců (má energo zbroj a nemá helmu) v jejich základně.
fojtik
Accepted
Posts: 25
Joined: Fri Oct 11, 2013 7:03 am

Re: [spoilery] Postup hrou

Post by fojtik »

Ja se chtěl jen ujistit - netvrdim ze tam to město není. Ja se tam nesel podivat.

Mne slo o to ze jestli pokud se nepridam k lovcum Mutantu, tak najit tabor mutantu (coz je klicova lokalita pro pribeh) se da najit jen nahodnym hledanim. Tu informaci mi nikdo jiny nerekne. Chapu to spravne? Proste pridat se k lovcum je jediny spravny způsob jak tu informaci získat...
User avatar
Lister.Ister
Liked
Posts: 78
Joined: Tue Oct 08, 2013 4:42 pm

Re: [spoilery] Postup hrou

Post by Lister.Ister »

fojtik wrote:Ja se chtěl jen ujistit - netvrdim ze tam to město není. Ja se tam nesel podivat.

Mne slo o to ze jestli pokud se nepridam k lovcum Mutantu, tak najit tabor mutantu (coz je klicova lokalita pro pribeh) se da najit jen nahodnym hledanim. Tu informaci mi nikdo jiny nerekne. Chapu to spravne? Proste pridat se k lovcum je jediny spravny způsob jak tu informaci získat...
Ta lokace je tam vždy.
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: [spoilery] Postup hrou

Post by Daemon »

Ach jo, není nutné se přidávat k Lovcům, abyste se mohli bavit se Sebastianem.
fojtik
Accepted
Posts: 25
Joined: Fri Oct 11, 2013 7:03 am

Re: [spoilery] Postup hrou

Post by fojtik »

Ok, kdo je sebastian a kde jej najdu?


Jinak zakladnu mutantu jsem tedy nasel. Toho pitomce jsem ukecal a dostal se do zakladny. Opravil jsem generator a tim získal moznost upgradu tezkych zbrani. Ale pak je ten pitovy Nightkin hlidajici vstup do druhého patra. Ikdyz mam rec na 110%, tak mne vždy napadne a rozstrili. A to i tehdy když si vezmu tu kapi od mnichu apokalypsy. Jde resit ta zakladna mirovou cestou? Jak se dostat přes nightkina?
Gatts
Accepted
Posts: 28
Joined: Fri Oct 11, 2013 4:07 pm

Re: [spoilery] Postup hrou

Post by Gatts »

Nepridal som sa k lovcom.
Vosiel som do mutant zakladne.
Opravil som generator. (ziskal som gatling avanger)
Ale tipek (Mutant) v kozenej zbroji ma vzdy bezpodmienecne napadne (a speach mam myslim nad 130)
Mam to brat, ze fakt sa s nimi neda priatelsky dohodnut? Alebo este mam dalej patrat?
fojtik
Accepted
Posts: 25
Joined: Fri Oct 11, 2013 7:03 am

Re: [spoilery] Postup hrou

Post by fojtik »

Sebastian nalezen. Fakt mi vyklopil kde ta zakladna mutantu je. Jsem presvedcenej ze jsem ho několikrát prokecal a furt tvrdil ze mi nerekne nic dokud nebudu lovcem. No asi v nejaky okamzik pridal tohle info...

Ted jak to poresit mirovou cestou :( Jestli to tedy jde
User avatar
folkon2
Accepted
Posts: 43
Joined: Wed Oct 09, 2013 3:44 pm

Re: [spoilery] Postup hrou

Post by folkon2 »

fojtik wrote:Sebastian nalezen. Fakt mi vyklopil kde ta zakladna mutantu je. Jsem presvedcenej ze jsem ho několikrát prokecal a furt tvrdil ze mi nerekne nic dokud nebudu lovcem. No asi v nejaky okamzik pridal tohle info...

Ted jak to poresit mirovou cestou :( Jestli to tedy jde
Musis sa dohodnut s tym Nightkinom, je to jedna z volieb v dialogu, pri ostatnych ta napadne....ak mu dovedies Sebastiana, tak ta pusti do zakladne a nemusis tam vobec strielat.
takze potom staci oklamat Sebastiana a si tam :wink:
Post Reply