Editace fallout.cfg a fallout2.cfg

Diskuze obecně o Falloutu nebo o čemkoli jiném chcete.

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Post Reply
Nox
Accepted
Posts: 12
Joined: Sat Oct 12, 2013 3:47 pm

Editace fallout.cfg a fallout2.cfg

Post by Nox »

Zdravim,
mate nekdo zkusenosti s rucni editaci souboru fallout.cfg a fallout2.cfg? V F1 mi normalne funguje nastaveni rychlosti boje, v F2 a Resurrection bohuzel ne. Kdyz rucne zmenim polozku combat_speed=50 na nejake vyssi cislo, po startu F2 mi to vrati hodnotu v souboru zpet. A pomale souboje dost zdrzuji hru, co mi vadi.
Diky
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Editace fallout.cfg a fallout2.cfg

Post by Daemon »

Proč to měníš v cfg, když to můžeš změnit v nastavení ve hře? Co jsem si všiml, tak při uložení pozice si uložíš i aktuální nastavení, takže se ti pak nastavení při načtení pozice podle toho změní.
Nox
Accepted
Posts: 12
Joined: Sat Oct 12, 2013 3:47 pm

Re: Editace fallout.cfg a fallout2.cfg

Post by Nox »

Daemon: Protoze hra to nastvaveni ignoruje.
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Editace fallout.cfg a fallout2.cfg

Post by Daemon »

Nox wrote:Daemon: Protoze hra to nastvaveni ignoruje.
Mně to funguje. Sice jsem tohle nikdy úplně nezkoumal, ale řekl bych, že to co je v cfg je to, co ti hra zobrazuje v nastavení a v něm měníš.
Jedině, že máš aktivní UAC a Fallout v Program Files nebo jiné chráněné složce. Pak to možná načítá a ukládá cfg do C:\Users\Username\AppData\Local\VirtualStore\ a ten ve složce hry ignoruje nebo Fallout nemá právo zapisovat. Minimálně, jestli máš hru v Program Files, spouštěj jako správce (pokud to neděláš).

EDIT: Teď jsem kouknul, jak se to chová u mě a změna v nastavení opravdu změní cfg. A combat_speed=50 je maximální nastavení. btw. Když chceš upravovat cfg pro Resurrection, tak tě zajímá fores.cfg
Post Reply