fallout yurop

Diskuze obecně o Falloutu nebo o čemkoli jiném chcete.

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Post Reply
Graint
Neutral
Posts: 2
Joined: Tue Oct 08, 2013 4:50 am

fallout yurop

Post by Graint »

Zdravím viem že ste pisali ze ďalšie modifikacie neplanujete ale co tak podielat sa aj na fallout yurop?:)verim času asi vela nie je a asi by to aj dlho trvalo ale potesilo by:) trebars by ludia za to aj zaplatili naprd 10e myslim že by sa našlo dosť ludi čo by to kupilo resp fanúšikov serie fallout
JaW
Betatester
Posts: 15
Joined: Tue Dec 18, 2007 5:32 pm

Re: fallout yurop

Post by JaW »

Graint wrote:Zdravím viem že ste pisali ze ďalšie modifikacie neplanujete ale co tak podielat sa aj na fallout yurop?:)verim času asi vela nie je a asi by to aj dlho trvalo ale potesilo by:) trebars by ludia za to aj zaplatili naprd 10e myslim že by sa našlo dosť ludi čo by to kupilo resp fanúšikov serie fallout
Yurop skončil brzo po tom co začal a všechny materiály byly ztraceny.
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: fallout yurop

Post by Daemon »

Úplně všechno ztraceno nebylo. Sám z něho ještě pár věcí mám (protože jsem do něj dělal mapy) a asi nebudu jediný. Ale Yurop už je opravdu spoustu let mrtvý a stejně se do něho moc neudělalo. A přitom to byl šíleně megalomanský projekt. Mělo to být daleko větší než Fo2.
Graint
Neutral
Posts: 2
Joined: Tue Oct 08, 2013 4:50 am

Re: fallout yurop

Post by Graint »

Každopádne by to bola udalosť keby sa to dokoncilo i ked by to trvalo pekných pár rokov jj na stranke sa písalo že im hackeri zmazali forum či take dačo
User avatar
Powerack
Liked
Posts: 82
Joined: Mon Oct 07, 2013 8:50 am
Location: Tam bys nedošel
Contact:

Re: fallout yurop

Post by Powerack »

No, vzhledem k tomu, že na tenhle mod jsem taky čekal, tak bych se klidně přidal. Umím celkem dobře psát a myslí mi to :wink:
User avatar
Smitty
Neutral
Posts: 9
Joined: Tue Oct 22, 2013 5:26 pm

Re: fallout yurop

Post by Smitty »

Ja bych rad videl dokoncene Fallouty 1 a 2. Vite cetl jsem jak meli puvodne vypadat a tak me to mrzi :( ... a vem si ze este je tu este BGE ale ten uz asi newijde... proste newerim ze neco jako je Fallout 1.5 Resurrection je mozne bez vlozeni financi :( ale kdyz by prislo na vec asi bych sel do toho i kdyz nemumim poradne nic :D
Live long and prosper - Spock
lopata
Idolized
Posts: 104
Joined: Wed Oct 09, 2013 6:01 pm

Re: fallout yurop

Post by lopata »

Smitty wrote:Ja bych rad videl dokoncene Fallouty 1 a 2. Vite cetl jsem jak meli puvodne vypadat a tak me to mrzi :( ... a vem si ze este je tu este BGE ale ten uz asi newijde... proste newerim ze neco jako je Fallout 1.5 Resurrection je mozne bez vlozeni financi :( ale kdyz by prislo na vec asi bych sel do toho i kdyz nemumim poradne nic :D
žádný problém Fallout 2 už takhle roky upravuje Killap ve svém Fallout II Restoration Project navíc se už roky pracuje na Češtině :D
http://falloutmods.wikia.com/wiki/Killa ... on_Project
http://forum.madbrahmin.cz/viewforum.php?f=36
User avatar
Powerack
Liked
Posts: 82
Joined: Mon Oct 07, 2013 8:50 am
Location: Tam bys nedošel
Contact:

Re: fallout yurop

Post by Powerack »

Ano, na češtině se pracuje roky a docela by mně zajímalo, jestli vydání kompletní češtiny nebude trvat stejně dlouho, jako vydání Resurrectionu :D
lopata
Idolized
Posts: 104
Joined: Wed Oct 09, 2013 6:01 pm

Re: fallout yurop

Post by lopata »

Powerack wrote:Ano, na češtině se pracuje roky a docela by mně zajímalo, jestli vydání kompletní češtiny nebude trvat stejně dlouho, jako vydání Resurrectionu :D
do vánoc to bude hotové a když ne tak si člověk počká :shock:
Post Reply