Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Post Reply
Sarin
Liked
Posts: 99
Joined: Sun Oct 06, 2013 2:54 pm

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by Sarin »

Je ve hře nějaká energozbraň co střílí dávky?
Gatts
Accepted
Posts: 28
Joined: Fri Oct 11, 2013 4:07 pm

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by Gatts »

Sarin wrote:Je ve hře nějaká energozbraň co střílí dávky?
energo gattling ... na MFP
Sarin
Liked
Posts: 99
Joined: Sun Oct 06, 2013 2:54 pm

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by Sarin »

Gatts wrote:
Sarin wrote:Je ve hře nějaká energozbraň co střílí dávky?
energo gattling ... na MFP
No to by nebyl takovej problém..škudlim MFP už docela dost dlouho při dělání karavan. To je hrozný jak blbě se zpeněžujou věci.
Gatts
Accepted
Posts: 28
Joined: Fri Oct 11, 2013 4:07 pm

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by Gatts »

Ze? A este jedneho z mala predajcov musim zabit (neviem ako by som mohol zit s tym ze aspon v hre nezabijem pedofila na potkani)
V zasade este od Vasqueza vymienam veci za drogy, nic nevazia a tak su ako alternativne platidlo.
Fakt je ze po istom case som vacsinu veci nechaval uz lezat na zemi, fakt ma to hladanie kupcov co ma smiesnych 1000 zatiek nebavilo. Par extra obchodnikov by bodlo. Alebo im dat vacsie zdroje financii (alebo aspon municie)

Ten energy gattling zerie len 10 MFC na davku, co nie je tak zle. MFC je sice tazke aj drahe, ale v rozumnych mnozstvach sa da brat mrtvym ghoulom. Tiez obchodnicka v cisarstve ich ma pravidelne doplnane.
Ak ale mas len energy weapons a nemas ani HtH ani Melee ani Heavy ani Light weapons... tak na kratku vzdialenost pouzivaj tu CY32 (vyzera ako solar phaser), ta zere small energy cells a ak s nou vies namierit do oka, sejmes vlastne kohokolvek, dostrel 12.
Na vacsie vzdialenosti pouzi light plasma rifle, dostrel 40 a zakladny damage je nejak 20-40, s criticalom viez sejmut nepriatela na dve rany (pri vacsom stasti, tak 1/4 pripadov, aj na jednu ranu)
S tou pistolkou - budes musiet trosku viac hladat. Light Plasma rifle mozes corknut v cisarstve, ak si das perk, ktory Ti dovoli kradnut cokolvek, akokolvek velke.
Sarin
Liked
Posts: 99
Joined: Sun Oct 06, 2013 2:54 pm

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by Sarin »

Light plasmu už mám. Jen nevím jestli jsem si neuzavřel cestu do Vaultu 16, když jsem se přidal k Aranovi. Ale k Lovcům se pořád ještě můžu přidat...
User avatar
Barbucha
Liked
Posts: 74
Joined: Fri Oct 04, 2013 11:33 am

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by Barbucha »

Aloha mám problém. Nemohu najít u "Chucka" v Albuquerque tu baseballovou pálku, o které se říkalo, že ji má. Když sem Chucka zabil a prohledal, tak z něho padla jen brokovnice a když sem prohledával jeho obchod, tak ji ani neměl na skladě. Sice hromadu zbraní a všelijakého vybavení, ale baseball bat nikde :( Jak to teda s tou pálkou je?
User avatar
Barbucha
Liked
Posts: 74
Joined: Fri Oct 04, 2013 11:33 am

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by Barbucha »

Oprava už ji mám :) .Ne že bych ten slep neprohledával,ale byla zřejmě zavěšená na tom ponku a ne u toho ponkového stolku ;) No nic jsem štastný :) Kvůli té pálce jsem rozjížděl nový charakter a teď jdu vymlátit obrodu :))
User avatar
Barbucha
Liked
Posts: 74
Joined: Fri Oct 04, 2013 11:33 am

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by Barbucha »

Jedna technická: Nachází se ve hře nějaká zbraň pro hráče, kteří hrají hru beze zbraně? :) Když nepočítám takovou zbraň, jakou je power fist, tak mi tak napadlo, jestli se ve hře nachází například nějaké útočné drápy apod.
User avatar
Lister.Ister
Liked
Posts: 78
Joined: Tue Oct 08, 2013 4:42 pm

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by Lister.Ister »

Barbucha wrote:Jedna technická: Nachází se ve hře nějaká zbraň pro hráče, kteří hrají hru beze zbraně? :) Když nepočítám takovou zbraň, jakou je power fist, tak mi tak napadlo, jestli se ve hře nachází například nějaké útočné drápy apod.
Pokud vím, tak žádné nové zbraně na boj na blízko nebyly přidány. Chladné přibyly více méně tři(Vexův nůž,Velký nůž a p.obušek).
lopata
Idolized
Posts: 104
Joined: Wed Oct 09, 2013 6:01 pm

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by lopata »

Barbucha wrote:Oprava už ji mám :) .Ne že bych ten slep neprohledával,ale byla zřejmě zavěšená na tom ponku a ne u toho ponkového stolku ;) No nic jsem štastný :) Kvůli té pálce jsem rozjížděl nový charakter a teď jdu vymlátit obrodu :))
a kde jsi jí našel já byl ve sklepě a nikde jsem jí neviděl
User avatar
Barbucha
Liked
Posts: 74
Joined: Fri Oct 04, 2013 11:33 am

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by Barbucha »

Dole ve sklepě u Chucka je ponk (pracovní stůl) a jde prohledat jakoby nadvakrát. Poprvé když klikneš na stůl a podruhé, když klikneš na tu pracovní tabuly.
lopata
Idolized
Posts: 104
Joined: Wed Oct 09, 2013 6:01 pm

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by lopata »

Barbucha wrote:Dole ve sklepě u Chucka je ponk (pracovní stůl) a jde prohledat jakoby nadvakrát. Poprvé když klikneš na stůl a podruhé, když klikneš na tu pracovní tabuly.
dík za info, zítra si dojdu pro pálku
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by feťák8 »

Co vám vylepšil Vatras v Táboře mutantů? Mluví o větších zbraních a já mám energetiku, takže laserovou pušku jsem k němu nesl zbytečně (stejně jako energo pěst).
Image
User avatar
Lister.Ister
Liked
Posts: 78
Joined: Tue Oct 08, 2013 4:42 pm

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by Lister.Ister »

Energo pěst a laserovou pušku by ti mohl vylepšit ten ghoul v základně Obrody.
Mě Vatras vylepšil obyč.Gatling.

Vatras...kde jsem to jméno slyšel...Zatras - Babylon 5 :D
lopata
Idolized
Posts: 104
Joined: Wed Oct 09, 2013 6:01 pm

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by lopata »

Lister.Ister wrote:Energo pěst a laserovou pušku by ti mohl vylepšit ten ghoul v základně Obrody.
Mě Vatras vylepšil obyč.Gatling.

Vatras...kde jsem to jméno slyšel...Zatras - Babylon 5 :D
Vatras je mág vody v rpg Gothic 2 :idea:
Post Reply